banner491

Avni Aker'de anlamlı tezahurat!

1461 Trabzon ile Fenerbahçe arasındaki Ziraat Türkiye Kupası A Grubu maçında tribünlerde anlamlı bir tezahürat vardı.Yaklaşık 15 bin kişi Hüseyin Avni Aker Stadı'nı doldururken maçın başlamasıyla birlikte bordo-mavili taraftarlar hep bir ağızdan Fenerbahç

Avni Aker'de anlamlı tezahurat!

1461 Trabzon ile Fenerbahçe arasındaki Ziraat Türkiye Kupası A Grubu maçında tribünlerde anlamlı bir tezahürat vardı.

Yaklaşık 15 bin kişi Hüseyin Avni Aker Stadı'nı doldururken maçın başlamasıyla birlikte bordo-mavili taraftarlar hep bir ağızdan Fenerbahçe aleyhine tezahürat yapmaya başladı.

Taraftarlar uzun bir süre "Kim bunlar, kim bunlar? Hırsızlar, hırsızlar..." diye tempo tuttu.
"ŞAMPİYONLUK KUPAMIZI İSTİYORUZ"

Öte yandan Avni Aker'i dolduran taraftarlar, bulundukları tribünlere "Şampiyonluk kupamızı istiyoruz" şeklinde pankart asarken özellikle Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a tezahüratlarla tepki gösterdiler. Taraftarlar, Aykut Kocaman'a yönelik olarak ise "istifa" şeklinde tezahürat yaptı.

Fenerbahçe kafilesinin stada gelişinde geniş güvenlik önlemleri alınırken herhangi bir olumsuz durum yaşanmadı. Hüseyin Avni Aker Stadı tribünlerinin kale arkası bölümüne de boydan boya büyük fileler çekilerek sahaya yabancı madde atılması önlenmeye çalışıldı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 7 yıl Önce

Tazhüratlar güzel Trabzon o 3 dakika hariç şikecilere haddini bildirdi ama futbolda önemli olan sonuç ne yazık ki yenildik şikecilere.

murat toygar
murat toygar - 7 yıl Önce

Nihai sonucu şikecilerin hamisi TFF ve kurulları belirliyor.Biz artık sonuç için değil, şerefimizle bu TFF nin gitmesini şike sürecinin bitmesini bekliyoruz.

Ali Han
Ali Han - 7 yıl Önce

takım elinden geleni yaptı...son 10 dakika dikkat dağildı ve boşuna o goller yenildi...seyirci desteklerken güzel..ama sahaya yabancı madde atarken çirkin ve zararlı...onları hırslandırdı ve bizim oyuncuları dağıttı..bu kadar akılsızlık olur mu...bunları temizlemek lazım artık..bir de kulübe gelecek ceza da ayrı...yeter artık..

SEMİH ATİK
SEMİH ATİK - 7 yıl Önce

İşlerimi birine bırakabilsem TBMM önünde açlık grevi yapacağım. Yapamazsam buna ön ayak olacağım

onur cak
onur cak - 7 yıl Önce

Aykut Kocaman Selcuk Baroni Semih Caner yine cirkefliklerine devam etti. Aksini yapmalarini beklemiyorduk. Klavuzu Emre olanin...

misafir.
misafir. - 7 yıl Önce

1461 e çok teşekkürler, bu gururu bize yaşatıtıkları için

bayram konak
bayram konak - 7 yıl Önce

Sevgili tspor taraftarları, dünkü maçta yaşananları, asla tasvip etmiyoruz. Ama bugün twitter'de fener taraftarların başlattığı çirkin sözlere karşılık, twetter kullanan arkadaşlar mutlaka buna karşılık olarak tewetter'de buna cevabımızı yapıştıralım.

SIRADAKİ HABER

banner441