Avcı basının karşısına çıkacak

 BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki son antrenmana sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan ve Macaristan'a götürülmeyecek olan Gökhan Gönül, sağ ayak bileğinde ağrıları bulunan Arda Turan, bel ağrısı olan Ömer Toprak ve sol kasığındaki ağrıları nedeniyle Vol

Spor 14.10.2012, 15:32
Avcı basının karşısına çıkacak

 

BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki son antrenmana sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan ve Macaristan'a götürülmeyecek olan Gökhan Gönül, sağ ayak bileğinde ağrıları bulunan Arda Turan, bel ağrısı olan Ömer Toprak ve sol kasığındaki ağrıları nedeniyle Volkan Demirel katılmadı.
 
AVCI YARIN BASININ KARŞISINA GEÇECEK
 
 Bu arada A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile bir futbolcunun katılacağı basın toplantısı, yarın saat 18.15'te maçın oynanacağı Ferenc Puskas Stadı'nda düzenlenecek. Toplantının ardından saat 19.00'da başlayacak A Millilerin antrenmanının ilk 15 dakikası basına açık olacak.
 
Milliler, Macaristan maçının hazırlıklarını karşılaşma sabahı saat 11.30'da Ferencvaros Stadı'nda basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
 
 FIFA 2014 Dünya Kupası grup elemelerindeki Macaristan - Türkiye karşılaşması, 16 Ekim Salı günü saat 20.30'da (TSİ 21.30) Ferenc Puskas Stadı'nda oynanacak. Karşılaşma Star TV'den naklen yayınlanacak.
 
Milli Takım, maçtan sonra İstanbul'a dönecek.
Yorumlar (2)
hasan genç 8 yıl önce
Abdullah Avcı bildiğim kadarıyla aslen Rizeli. Bukadar dejenere bir karaktere sahip olacağını düşünermiyorum. Yardımcılarına bakarsanız işsiz ve boşta olanlardan seçilmiş. Okan sadece Ersun döneminde göreve getirlimiş. Karadenize ve Anadoluya bukadar düşmanlık neden. Onuru almayışına getirdiği açıklamalara kargalar bile güler. Yazıklar olsun Karadenizli dedik sahip çıktık. Makam mevki gördü sapıttı...Gerçekten yazıklar olsun...
adil türk 8 yıl önce
Bunu bırak ve gerçek kimliğini sergile.Az RİZELİ gibi davran.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@