ASKF'den Haydar Revi'ye ziyaret

Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu, Trabzon İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi'yi makamında ziyaret etti.Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Erdem ve yönetim kurulu üyeleri, ziyarette, 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Oyunlarının bitmes

Spor 22.12.2011, 10:58
ASKF'den Haydar Revi'ye ziyaret

Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu, Trabzon İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi'yi makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Erdem ve yönetim kurulu üyeleri, ziyarette, 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Oyunlarının bitmesi ile Trabzon'daki bütün spor tesislerinin gençliğin hizmetinde kullanımı için İl Genel Meclisinin bütçe yatırımlarında pay ayırmasını istedi.

Meclis Başkanı Revi de bu tür bir bütçe kaynağının yaratılması konusunda ilgili komisyonların bir teknik çalışma yapabileceğini belirtti.

Cahit Erdem, "Tesislerin organize şekilde kullanılması, atıl durumda kalmaması için bazı maddi ihtiyaçlarının karşılanmasında İl Genel Meclisi sorumluluk yüklenebilir" dedi.

Meclis Başkanı Haydar Revi de, İl Genel Meclisinin şehir ve kırsal hayatın her alanında olduğunu belirterek, "Elbette yapılan tesisler Oyunlar için değil. Bütün bir zaman diliminde bütün gençlerin. Bunun için biz de üzerimize düşeni yapacağız" diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@