Askeri araca mayınlı saldırı

 Tunceli-Hozat karayolunda, terör örgütü PKK mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı mayın askeri zırhlı aracın geçişi sırasında patlatıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.Edinilen bilgilere göre, Tunceli-Hozat karayolu 12. kilometresinde PKK tarafınd

Spor 30.06.2012, 14:32
Askeri araca mayınlı saldırı

 

Tunceli-Hozat karayolunda, terör örgütü PKK mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı mayın askeri zırhlı aracın geçişi sırasında patlatıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Edinilen bilgilere göre, Tunceli-Hozat karayolu 12. kilometresinde PKK tarafından yola döşenen uzaktan kumandalı mayın zırhlı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumandayla patlatıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, jandarma olay yeri inceleme ekipleri olay yerine geldi. Güvenlik güçleri, ikinci bir mayının olma ihtimaline karşın, sinyal kesici jammerlarla önlem alarak yol üzerinde arama başlattı.

 

BÖLGEDE OPERASYONLAR BAŞLADI

Patlayıcıyı yerleştiren terör örgütü üyelerinin yakalanması için bölgede karadan ve havadan operasyon başlatıldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
builder 9 yıl önce
bir günde 20 pkk lı öldürüldü haberi duyalım. ama benimkisi de hayalperestlik ne de olsa bütün askerlerimiz ergenekondu balyozdu diye silivride tutuluyor kim gidipte öldürecek 20 tane pkk lı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@