banner556

Arjantinli yıldız sahalara dönüyor

Trabzonspor'da Gustavo Colman ilk onbire geri dönüyor. Sakatlığı geçen Arjantinli yıldız, son iki idmanda as takımda yer alırken, formuyla hazır olduğunu gösterdi.Teknik direktör Şenol Güneş'in Akhisar Belediye karşısında, tangocuya ilk onbirde şans verme

Spor 09.11.2012, 09:21
Arjantinli yıldız sahalara dönüyor

Trabzonspor'da Gustavo Colman ilk onbire geri dönüyor. Sakatlığı geçen Arjantinli yıldız, son iki idmanda as takımda yer alırken, formuyla hazır olduğunu gösterdi.

Teknik direktör Şenol Güneş'in Akhisar Belediye karşısında, tangocuya ilk onbirde şans vermesi bekleniyor. Bu sezon sadece UEFA Ligi'ndeki Videoton'a karşı 45 dakika görev alan Colman, ligde en son geçen sezon 11 Mayıs'ta 1-1 biten Beşiktaş derbisinde forma giymiş ve çift sarıdan ötürü oyundan atılmıştı. 

Yorumlar (3)
Ozgur Gundes 8 yıl önce
Colman konusunda hoca da yönetim de iyi bir iş çıkardı, burnu sürtüldü, şimdi canavar gibi geri gelecek, kadro dışı bırakılmasaydı çoktan kaybetmiiştik, colman geri döünce bakın takım nasıl şahlanacak
İsmail Küçük 8 yıl önce
Bu takımın orta sahasının ortası colman,soner.adriandır
adil türk 8 yıl önce
Ölçü olmamalı.Maç serisi ve oynanan takım futbolunun devamlılığı esastır.Şahısların iyi oyunu pek bişey değiştirmez.Önemli olan takım ruhunu yakalayıp seriye geçmek.Colman tartışmasız iyi bir ortasaha futbolcusu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@