alexa metrics

banner536

Antrenmana kim çıkacak?

Trabzonspor'da  Şenol Güneş'le başlayıp Ünal Karaman ve teknik heyetin görevi bırakmasıyla son bulan istifa depreminin ardından takımda antrenmanı yönetecek hoca olmaması sıkıntısı çözüme ulaştı.Bordo Mavili takımın akşam antrenmanında hala yönetimle görü

Spor 28.01.2013, 13:43
Antrenmana kim çıkacak?

Trabzonspor'da  Şenol Güneş'le başlayıp Ünal Karaman ve teknik heyetin görevi bırakmasıyla son bulan istifa depreminin ardından takımda antrenmanı yönetecek hoca olmaması sıkıntısı çözüme ulaştı.

Bordo Mavili takımın akşam antrenmanında hala yönetimle görüşme halinde olan Tolunay Kafkas toplantının sonucuna göre antrenmana takımla antrenmana çıkacak.

Aksi bir durumda ise kendisine tebligatta bulunulan Trabzonspor Altyapı Sorumlusu Hamit Cihan akşam antrenmanında takımın başında olacak.


Yorumlar (12)
polat alemdar 9 yıl önce
tolunay akşam takımın başındadır.
s 9 yıl önce
Acaba Mustafa Reşit Akçay TS'nin başına geçse, Tolunay da 1461'in başına geçse nasıl olur?
Hüseyin Şahin 9 yıl önce
şenol istifa edince ekip de onun olduğundan onlarında istifa etmesi gerekirdi öyle oldu.fakat onlar istifa etmeden tolunayla görüşme yapılmış galiba.eğer öyleyse yanlış olan budur.önce ünala biz seninle çalışamayacağız denir ve istifası müteakip tolunayla görüşülürdü.ancan olayları net bilmiyoruz.böyle gelişmite olabilir.hayırlısı olsun.gelen hoca bu sene bizi küme düşmekten kurtarsın kupayı da alalım yeter.
ömer dinc 9 yıl önce
yav kardeslerim daha takim basina gelmeden adamlari yargiliyosunuz talunay olur veya baskasi olur adam geldigi yerde huzurlu olacak millet simdiden basladi konusmaya gelen kim olursa olsun arkasinda durulsun hem yönetim bazinda hem taraftar bazinda bu tolunay olabilir onunb icinde bu bir firsat bakarsiniz bizden de bir ertugrul saglam cikar takimi belki ilk heyacanla yukariya oynatir bakin sunuda söyleyeyim trabzonspora bakarken sampiyon olacak diye bakmayin kim gelirse gelsin trabzonsporu türkiyede sampiyon yapmazlar ayni 2011 sezonunda oldugu gibi biz nekadr güclüyzde desek nufusumuz belli azinligiz bunu millet anlamiyor
Selami DARUGA 9 yıl önce
Şenol Hoca yorulmuştu, heyacanını yitirmişti değişiklik şart olmuştu O hep bizim güneşimiz OLARAK Kalacak ancak TRABZONSPORUN onun yerine Teknik Trektör tercihinde sıralama kesinlikle 1. Ertuğrul SAĞLAM 2. Şota ARVALADZE 3. Tolunay KAFKAS olmalı (hayırlısı bakalım)
Selami DARUGA 9 yıl önce
Dün maçta mağlubiyetten çok Elazığ Sporun Trabzon kümeye tezahuratı beni üzdü daha lige çıkalı 4 ay olan ve gelecek yıl nerede mücadele edeceği belli olmayan bir takımın taraftarınınTrabzon kümeye diye bağırması çok manidar o tribündeki 15 bin taraftarın kaçının 1. takımı elazığ o da malum ama dostunu düşmanını böyle günlerde görebiliyorsun ELAZIĞ ligin sonunda inşallah elimize düşer bizden medet umar hale gelir bir takımı yenmemize duacı olurlar o zaman bu tezahuratı onlara hatırlatırız bizde
polat alemdar 9 yıl önce
Tolunay Kafkas camiayı böldü. diyen arkadaş bu camia ne zaman bütündüki bügün bölündü. allah aşkına tercih yapılmış daha zarar vermeyin alınan karara bir gün saygılı olsanız ölürmüsünüz.
adan altan 9 yıl önce
ama bunlrı lige fb lobisi çıkardı.kalırsalr onlarn sayende kalırlar.bu ligde maç sonuçları masada belli oluyor.sahada sonuçlanıyor.bundan sora tarftarımz hakmleri akerde baskı altına almalıdr.en ufak hatasında bütün tribün sahya bişey atmadan hakemin kulaklrını uğuldatmalıdr...nerde o eski TS tarftarı o insanlr trübünde yaşlanıp kalmadı.onlardan olan varsa öne çıksınlr.gün birlik zamanı istanbl takımlarna medyasna kendimizi güldürtmeyelm.bütün tarftar grupları bir araya gelsinler.takımı oyuncuları sorgulamadan önce trabzon halkı ve tribünü önce kendni sorgulasın.ve takıma bundan sonra bütün gücüyle destek versin.stada grupismi yazmayn tek ses tek yürek olun ve antep maçı ile elazığa önce mesaj verelim.TS kim herks görsün.görmelidr.buradan i
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@