Antalya'dan Radyo61'e bağlandı

 Haber61.net Genel koordinatörü Gazeteci Orhan Çavuşoğlu maç sonrasında Antalya’dan Radyo61’e bağlanarak Antalya Trabzonspor maçını değerlendirdi.Çavuşoğlu, “ Antalya’da 70 dakikadan sonra olumsuz bir hava koşulları hakimdi. Çok sert bir hava muhalefeti a

Spor 12.01.2013, 23:47
Antalya'dan Radyo61'e bağlandı

 

Haber61.net Genel koordinatörü Gazeteci Orhan Çavuşoğlu maç sonrasında Antalya’dan Radyo61’e bağlanarak Antalya Trabzonspor maçını değerlendirdi.

Çavuşoğlu, “ Antalya’da 70 dakikadan sonra olumsuz bir hava koşulları hakimdi. Çok sert bir hava muhalefeti altından karşılaşmaya çıktık. Heyecanı çok yüksek bir karşılaşmaydı. Bordo mavili ekip karşılaşmayı kazanmak için elinden geleni yaptı. Çıktı oynadı kazandı. Maça baktığımız zaman 5 gol var her iki tarafta sahada oynadı. Bakıyorsunuz her iki tarafta istekliydi fakat Trabzonspor’un yediği goller tamamen defans hatasına dönüktü.”dedi.

Hakemin kararının yanlış olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, “hakemler seminerde öğrendikleri ve çalıştıkları pozisyonlarının aynısı oldu. Bakıyorsunuz hakemin kartlarına yerinde kartlar değil. Hakemlerin böyle karşılaşmaları yanlış yönetmeleri ağır neticilere sebep oluyor.”şeklinde konuştu   


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
r baysan 7 yıl önce
Iyi oynamadik ama mucadele iyiy di.hele kalecimizin kirmizi kartaki mucadelesi takim olmak yolunda superdi.bazen boyle de mucadele etmek lazim.oyuncu degistimeler korkusuzcaydi .tam trabzonspora yakisacak sekilde.mucadele edelim her turlu sonuc ne olursa olsun.biz bunu istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@