alexa metrics

banner560

banner572

Alper Potuk'ta son durum

Eskişehirsporlu Alper Potuk'un Menajeri Mehmet Ali Çalışkan, adı Trabzonspor’la anılan futbolcuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Çalışkan, Trabzonspor'un Alper ile ilgili girişimlerini sürdürdüğünü, kulüplerin başkanlar bazında birbirleriyle görüştük

Spor 16.05.2012, 18:51
Alper Potuk'ta son durum

Eskişehirsporlu Alper Potuk'un Menajeri Mehmet Ali Çalışkan, adı Trabzonspor’la anılan futbolcuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

 

Çalışkan, Trabzonspor'un Alper ile ilgili girişimlerini sürdürdüğünü, kulüplerin başkanlar bazında birbirleriyle görüştüklerini söyledi.

 

Haber61.net'e açıklamalarda bulunan Çalışkan, Trabzonspor’un bu futbolcuyu istediğini bildiklerini ifade ederek, “Şuan görüşmeler son sürat devam ediyor. Trabzonspor zaten büyük bir camia elbette herkes burada oynamak ister.

 

Yapılan görüşmelerin sonucuna göre biz de Trabzonspor ile görüşmelere başlayabiliriz. Şuanda kulüplerin görüşmeleri sürüyor. Alper zaten oynamak ister. 

 

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e bir sözü vardı ilk görüşmelere Trabzonspor ile başlanacak maddesi şeklinde. İş kulüplerin arasındaki görüşmelere kaldı” dedi.

 

ALPER: GELMEK İSTİYORUM

Trabzonspor’un kendisini istediğini bildiğini söyleyen Alper Potuk ise, Trabzon’a gelmek istediğini tekrarlayarak, “Trabzonspor camiası önemli ve Türkiye’nin en büyüklerinin başında. Burada oynamak istiyorum elbette. Başkanlar şuan görüşmelerini sürdürüyor. 

 

Ben de eğer anlaşma olursa kulüple kendi aramızdaki maddi konuları görüşüp nihai kararımı vermek istiyorum” diye konuştu.


Yorumlar (34)
OnAir_TS 10 yıl önce
insallah imzayi atar, futbolun iki yönünüde cok iyi oynayabilen ender futbolculardan, büyük katkisi olacagi kesin.
delidoluman 10 yıl önce
bence cok gereksiz bi transfer umarim alinmaz karakter olarak bu adami begenmiyorum lusumsuz bir transfer eger bakin alinirsa gorun bi isie yaramaz hatta sirf kulubede oturturmak icin alinir niceleri geldi gecdi ama klubeden cıkamadi arkadas anlamiyorum aliyorsunuz oynatmiyorsunuz sonra diyorsunuz lusumsuz oyuncu alisamadi uyum saglamadi gbilerinden laflar ediliyoh taraftar hoca yonedim tarafindan e mubarek senol hoca kac tane oyuncu harcadin bana solesene butun oyunculara ayni ilahi adaleti sagladinmi ?? brozekler henrigue sapara volkan bu adamlari nie aldiniz madem aldiniz nie oynatmiyorsunuz ? madem yedek klubesinde oturcan neden aldin ?? sonra zararina gonder sat yolla bu nasi is ?? bu adamlari kac dakka gordunuz nekadar sans tanındı once hoca adaletli olmasini bimeli ?
jarosik 10 yıl önce
gelir adam eder galatasaraya yollarız..nasılsa pilot takımı olduk
aLemci 10 yıl önce
Sezonun transferi olur alınırsa çok büyük katkı yapar alper kardeşimiz ama inşAllah sonu selçuk (kahpe) gibi olmaz alınırsada.
miço 10 yıl önce
son aldığım habere göre sebatsporla ön anlaşma imzalamış
benedikt 10 yıl önce
yahu bırakın şu adamın yakasını bundan bı cacık olmaz gidin avrupdan topçu arayın!
ofluyattara 10 yıl önce
herkesin arkasına yaslanarak macın sonucunu bekledigi bi trabzonspor isteniyosa transfer listem gana milli takımı stoperi mensah hasan ali kaldırım alper potuk amrabat jaja ve hamit altıntop al bunları ucur bizi sadri başkan
colak 10 yıl önce
Toplayın ameleleri bakalım serveti alın çağlar birinciyi ne kadar işe yaramaz varsa alın durmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@