Albayrak Yönetimine Aklanma yolu

 DİVAN YETKİ ALDITrabzonspor Divan Kurulu başkanı Ali Özbak Mali yönden aklanmayan Nuri  Albayrak başkanlığındaki Trabzonspor'un 39. Yönetim kurulunun 2013 de yapılacak Olağan Genel Kurulda aklanmasının gündeme alınması için yetki istediDivan kurulu topla

Albayrak Yönetimine Aklanma yolu

 DİVAN YETKİ ALDI

Trabzonspor Divan Kurulu başkanı Ali Özbak Mali yönden aklanmayan Nuri  Albayrak başkanlığındaki Trabzonspor'un 39. Yönetim kurulunun 2013 de yapılacak Olağan Genel Kurulda aklanmasının gündeme alınması için yetki istedi

Divan kurulu toplantısında Divan Başkanlık Kurulu başkanı Ali Özbak söz alarak” Nuri Albayrak  başkanlığındaki 39. Trabzonspor yönetim kurulu mali olarak aklanmamıştı. Bu olay Trabzonspor tarihinde kara bir leke olarak görülüyor.

Eğer bugünkü toplantıda katılımcılarda onay verirse 2013 yılında yapılacak olağan genel kurulda bu yönetimin aklanması için kongre gündemine bunu da koyarIz.

Kongre de  bu madde gündeme gelir genel kurul da onay verirse bu kara leke Trabzonspor tarihinden silinir" dedi

Bunun üzerine yapılan oylamada bu maddenin yapılacak genel kurulda kongre gündemine alınması için Genel kurul üyelerinin onayına sunuldu.

Trabzonspor’un 2013 aralık ayı içersinde yapacağı kongrede gündem maddelerine Albayrak yönetimin aklanması için oylama yapılması konusunda  yetki verildi

Oylamada sadece 4 üye karşı oy kullandı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ersin sozen
ersin sozen - 7 yıl Önce

esas kara leke, o yönetimin aklanmasıyla oluşacaktır. istanbuldaki kulübün arsasını satıp 50 milyonu cukkalayan yönetim nasıl olur da aklanır! versin parasını aklansın!

Bekle Trabzon
Bekle Trabzon - 7 yıl Önce

Bu kulüpte bişeyler dönüyor. Kongre üyeleri sizleri tatmin etmek amacıyla kongre üyesi olmuyorlar. Divan durup dururken neden ortalığı karıştırıyor. Ya da o gün kara leke değil miydi de şimdi ayağa kalktınız. Amacınız nedir? Net olun.. Bu öneri kimin önerisidir, onu da söyleyin..

SIRADAKİ HABER

banner441