alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Albayrak Trabzonspor'u konuştu

Albayrak "TFF'nin ne yaptığı belli değil. İnsanları futboldan soğuttular. Allah, Türk futbolunun yardımcısı olsun" dedi Abdürrahim Albayrak şunları söyledi:"Türkiye Futbol Federasyonu'nun ne yaptığı belli değil.İnsanları futboldan soğuttular. Maça bile ge

Spor 03.05.2012, 09:33
Albayrak Trabzonspor'u konuştu

Albayrak "TFF'nin ne yaptığı belli değil. İnsanları futboldan soğuttular. Allah, Türk futbolunun yardımcısı olsun" dedi 

Abdürrahim Albayrak şunları söyledi:

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun ne yaptığı belli değil.

İnsanları futboldan soğuttular. Maça bile gelmediler. Şampiyon oluruz, 3-5 maç daha koyarlar. Yüce Allah, Türk futbolunun yardımcısı olsun.

Canımız yanıyor. Çok üzgünüm. Yine de en yakın rakibimizden 3 puan öndeyiz. Her şey bizim elimizde. Takımımıza güveniyoruz. Bu puanları bu çocuklar topladı.

Trabzonspor gücünü gelecek hafta gösterecek; bugün olduğu gibi. Ortamı daha fazla germek istemiyorum. Başkanımız da öyle istiyor. Ortam zaten yeterince gergin.

2 maçımız daha var. Rize'deki evime gitmek istiyorum. Kimseyi görmek istemiyorum. Resmen pilim bitti. Hocamız da çok yoruldu. 9 puan farkla ligi önde bitirdik. Sonra play-off çıktı. Kimin ne yaptığı, ne yapacağı belli değil. Herkesin kafası karışık. Allah sonumuzu hayır etsin.

Galatasaray bu zorluklara aşar. Biz şampiyon olacağız, kimse merak etmesin. Ama insan üzülüyor. Her gün yeni bir şey çıkıyor. Kafamız doldu, vücudumuz yoruldu. Sadece Galatasaray değil tüm kulüpler için zor bir dönem."


Yorumlar (22)
colak 10 yıl önce
siz çokmu iyisiniz geçen sene adamları yenıyordunuz son dakıkada maçı verdınızYALVARIN
Akac 10 yıl önce
sezon başında playof oynanacağı belli değil miydi? Bu sonradan mı çıktı. Bu ağlaklar neden ağlıyor. At yarışında son viraja önde giren değil. Son düzlükte öne geçen şampiyon olur.
şafak 10 yıl önce
Daha beter olun fırsat düşkünleri. Bizi 30 milyon Avro zarara siz soktunuz. Allah ( C C)üçünüzü de rezil rüsvay etsin. Kurduğunuz takımın yarısı bizden çalıntı. Beter olun.
selimcan 10 yıl önce
akaç sen ne diyorsun. bütün sezon boyunca g.saray da trabzonspor da bu uyduruk play off tan şikayet etti durdu. ama fenerbahçeli eski yönetici tff başkanı, play off u sırf fenerbahçe şampiyon olsun diye icat etti. nasılsa ilk dörde girer, biz de onu şampiyon yaparız dedi. ve şu play off maçlarında f.bahçeye verilen hakemlere bakın % 90 ı, f.bahcenin milli hakemleri..

fenerbahçe top mu oynuyor da kazanıyor. kesinlikle..

12. kol kazandırıyor bu şikeci takıma maçları...

zaten tüpçü de şike mike yok dedi. kararlar aldırdı.

rezalet diz boyu da sen hala akac efendi f.bahçeyi savunuyorsun. f.bahçe hem kendini hem de türkiyeyi dünyaya rezil etmiştir, haberin yok mu bundan da hala savunuyorsun bu şike ustalarını...
OnAir_TS 10 yıl önce
albayrak merak etme trabzon helede sikecilere mac falan vermez, ama sizin tapelerede bakinca insan üzülüyor. bosuna aglamayin.
marfat 10 yıl önce
gec bu ıslerı alayınız komporor usağısınız rızedekı evıne gıtcekmıs takımın bank asyada surunsun sen gıt gs ıcın gozyası dok bravo bu kafayla devam edın sımdıye kadar ağzınızı acmadınız sımdımı aslan kesıldınız hıcbırınızın bırınden farkı yok..yasasın antıst..
vdtbyk 10 yıl önce
Şu sarf ettiğin enerjiyi doğup büyüdüğün toplarlar için versen olmaz mı? İstanbulun baaşarısı için yırtılıyorsun sonra da Rizede ki evime gitmek istiyorum diyorsun. Bir karadenizli olarak senden karadenize hizmet beklerdik. Yazıklar olsun.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Pazar günü de inş böyle hırslı oynayıp yeneriz! zaten yenmeliyiz!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@