Alanzinho: Duran toplarla bitirdik

Trabzonspor'da Alanzinho, maç sonrası konuştu.Brezilyalı, "Zor bir maç oldu. Maçtan önce bu maçı duran toplarla çözebileceğimiz biliyorduk ve böyle oldu. Kazanmaya devam ediyoruz. Bu durum herşeyden önemli. Kontratım bitiyor, benim kalmamı isteyen büyük b

Spor 01.02.2012, 22:49
Alanzinho: Duran toplarla bitirdik

Trabzonspor'da Alanzinho, maç sonrası konuştu.

Brezilyalı, "Zor bir maç oldu. Maçtan önce bu maçı duran toplarla çözebileceğimiz biliyorduk ve böyle oldu. Kazanmaya devam ediyoruz. Bu durum herşeyden önemli. Kontratım bitiyor, benim kalmamı isteyen büyük bir kesim olduğunu biliyorum.

Ben burda mutluyum. Benim burada kalmamı isteyen çok sayıda insan olduğunu biliyorum. Geldiğim günden beri kent halkı bena çok iyi davrandı.Burada kalmak için görüşmeler yapıyorum. Gerek kulüp gerek, ben hazırım. Ancak yeni bir durum söz konusu.  Şuan bu konuya ilişkin benim dışımda  menajerim kulüp ile görüşüyor. Ben ise maçlara odaklanmış vaziyetteyim.Konu henüz daha yeni.Ancak burada kalmaktan mutlu olacağım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
k.alemdar 9 yıl önce
aslinda bu saha tam senin futboluna müsait bir haldeydi daha iyi olabilirdin, gereksiz pas hatalari yapip rakibe calimi atacagin yeri göstererek denedin. ve haliyle ayagindaki topu gereksiz bicimde rakibe verdin, 3 puan gelmese hedef gösterilebilirdin.
gökhan 9 yıl önce
Biz seni seviyoruz uc namlu alanzinho biz sana sende bize alistin artik bizden birisin oflu alisin insallah hemen imzalarsin uzun zamanlar bize hizmet edersin seviyoruz seni speddy gonzales
EFSANE TS 9 yıl önce
seni seviyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@