7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

AKP Gümüşhane Milletvekiline Teşekkür

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Sayın Feramuz Üstün, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken futbolumuzu derinden yaralayan şike davasına değinmiş, mahkeme kararını gerekçe göstererek 2010-2011 sezonu şampiyonlu

Spor 20.11.2012, 12:21
AKP Gümüşhane Milletvekiline Teşekkür

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Sayın Feramuz Üstün, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken futbolumuzu derinden yaralayan şike davasına değinmiş, mahkeme kararını gerekçe göstererek 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının Trabzonspor’a verilmesi gerektiğini vurgulamıştır.

Söyleminde mahkemenin 5 maçta şike yapıldığına hükmedildiğini de hatırlatan Sayın Üstün’ün söz konusu çıkışı tüm kesimlere örnek olacak bir hassasiyet içermektedir.
 
Bu vesileyle değerli milletvekilimize tüm camiamız adına teşekkürlerimizi sunuyor, hak, hukuk ve adaletin tecelli etmesin doğrultusundaki çabalarının sonuç vermesini ülkemiz adına temenni ediyoruz.
 
Saygılarımızla. 

Yorumlar (2)
erkan çakır 10 yıl önce
bütün politikacılarımızdan bu davranışı beklerdik ama malesf şikede anlaştılar hepsi
kuzey can 10 yıl önce
Sayın vekile teşekkür ediyoruz. Darısı oyunu TRABZON'dan alıp TRABZONSPOR'un hakkını arama konusunda duyarsız kalan TRABZON vekilerinin başına diyorum. Cesaretinden dolayı sayın vekili tebrik ediyorum.ANLAYA...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@