vardallar

Akçay " Serimiz Sürecek"

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadale eden 1461 Trabzon'un teknik direktörü Mustafa Akçay, sahalarında oynadıkları Mardinspor maçını çok gol pozisyonu harcamalarına karşın 1-0 kazanmayı başardıklarını söyledi. Akçay, yaptığı açıklamada, Mardinspor'un

Spor 13.12.2011, 15:25
 Akçay

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadale eden 1461 Trabzon'un teknik direktörü Mustafa Akçay, sahalarında oynadıkları Mardinspor maçını çok gol pozisyonu harcamalarına karşın 1-0 kazanmayı başardıklarını söyledi.

Akçay, yaptığı açıklamada, Mardinspor'un ligin alt sırasında yer alan bir ekip olduğunu belirterek, "Hem bu hem de rakibin yedek Oyuncusunun dahi bulunmaması sebebiyle konsantresi en zor olan bir müsabaka önümüzde duruyordu. Türk Oyuncusunun bu tip maçlara bakış açısı işimizi biraz daha zorlaştırıyordu. Buna rağmen müsabakada Oyuncularımız bir çok gol pozisyonu ürettiler. Bu pozisyonları harcamamıza karşın maçı 1-0 kazanmayı başardık" dedi.

Bu tip maçların çok zor olduğunu ifade eden Akçay, "Biz de bu engeli aşmayı başardık. Oyuncularımızı göstermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ederken daha iyi olmamızın gerektiğinin de farkındayız" diye konuştu.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@