vardallar

Akçay: Sana kimse inanmaz!

Trabzon A2 Takımı Teknik Direktörü Mustafa Akçay, maç sonrası açıklamalarda bulundu.Sivasspor A2 Takımını 3-1 mağlup eden Trabzonspor A2 takımında Teknik Patron Mustafa Akçay, "Kendisine inanmayana kimse inanmaz" dedi.Akçay yaptığı açıklamada, "Bu hafta l

Spor 28.11.2011, 15:55
Akçay: Sana kimse inanmaz!

Trabzon A2 Takımı Teknik Direktörü Mustafa Akçay, maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Sivasspor A2 Takımını 3-1 mağlup eden Trabzonspor A2 takımında Teknik Patron Mustafa Akçay, "Kendisine inanmayana kimse inanmaz" dedi.

Akçay yaptığı açıklamada, "Bu hafta lig başlangıcından beri yenilgi almayan bir takımla oynayacaktık. Müsabaka her müsabaka gibi zor geçecekti ancak rakibin böyle bir özelliği dışında süper lig tecrübesine sahip oyunculardan oluşması da rakip takımı avantajlı kılan bir başka husustu" dedi.

OYUNCULARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Akçay, "Ancak biz ilk yarı itibari ile maçı kontrolümüzde tutmayı başardık. Her iki takımında çok etkili olmadığı bir ilk yarı yaşadık, ikinci yarı rakibimizden daha çok isteyen taraf olarak rakibimizi zorlamaya çalıştık ısrarcı tutum ve davranışlarımız son dakikada da olsa bize bir penaltı kazandırdı ve bu penaltı bizim galibiyetimizi ilan eden bir sonuçtu.

Oynayan ile oynamayan sporcularımızın bu müsabaka öncesinde, sonrasında ve oyun esnasında gerek kulübümüze yakışır gerekse de kendilerine yakışır şekilde tavır davranış içerisinde bulunmuş olmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
SALİHOGLU 10 yıl önce
U-18 U-19 Millimaclar bu hafta içinde milli takıma çagırılan oyuncular arasında Trabzon spordan neden hiç kimse cagrılmadı.Türkiye de alt yapıya önem veren kulüplerin başında geliyorduk. Ne oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@