alexa metrics

banner536

Akçay Bursaspor maçını değerlendirdi

1461 Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay Ziraat Türkiye Kupası'nda golsüz sona eren Bursaspor karşılaşması sonrası basın toplantısında maçı değerlendirdi.Akçay, galibiyeti hak edecek bir oyun sergilediklerini ancak golü bulamadıklarını belirterek "

Spor 29.01.2013, 21:32
Akçay Bursaspor maçını değerlendirdi

1461 Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay Ziraat Türkiye Kupası'nda golsüz sona eren Bursaspor karşılaşması sonrası basın toplantısında maçı değerlendirdi.

Akçay, galibiyeti hak edecek bir oyun sergilediklerini ancak golü bulamadıklarını belirterek "Kupada belirleyici takım olduk. Rakibimiz kadar pozisyon yakaladık. Ancak golü bulamadık. Takım olarak iyi oynadık. Biz iyi bir takımız." dedi.

Akçay hafta içi Rizespor'a gönderilen Sercan ve Eren için ise şu ifadeleri kullandı;

"Büyük camialarda normal bir durumdur bu. Trabzonspor'a oyuncu yetiştiremezsek onları düşünerek başka takımlara vermeliyiz."


Yorumlar (9)
s 9 yıl önce
Biz de yedik.. Hocam uymayın şu zadriye... Şenol hoca idare edeyim dedi bu hallere düştük.. Bu zadri gidene kadar bize rahat yok...!
selçuk GAZİOĞLU 9 yıl önce
sayın mustafa hoca sende trabzon ruhu var sercan ve eren bu takımdan gitmemeliydi bunu sende biliyorsun bu durumda onların gitmesinde senin iznin yoksa sende bırakmalıydın o iki futbolcu 2 sene sonra parayla alınamayacak durumda olduklarını çok iyi biliyorsun
sercan karadeniz 9 yıl önce
hocam seni seviyoruz ama sadrinin yanında olmaki bir an önce kurtulalım sadriden....
Ali Koçali 9 yıl önce
Ne Sadriymiş be arkadaş biz ruhumuzu kaybetmişiz ki o hala koltuğunda oturabiliyor! Yok kombine almayacağım, yok tscluba adımımı atmam, atmazsan zararı kime olacak? Üzülüyorum ve sadece üzülüyorum...
MURAT DEMİR 9 yıl önce
sadri başkanı eleştirenlere bu adamın sucu ne diye sormak istiyorum. Bu adam ne yaptı ayıptır yahu. kimse yanında olmadı tek başına fenere kafa tuttu. siyasilere kafa tutu. hakkını ararken adamı haksız duruma düşürecek kadar güçlü ts düşmanları ile savştı. bu adamın sucu ts düşmanlarından daha güçşüz olması diyorsanız size de helal olsun. fenerliler de bu adamı sevmiyor bide haber 61e yorum yazanlar.
ERTUĞRUL SAĞLAM 9 yıl önce
mustafa akçay daha,genç bir isim ve geleceği çok parlak ,gelecekte trabzonspor,mustafa akçay,veya tolunay kafkas,ve ya ertuğrul sağlamın ellerinde olacaktır,hiç merak etmeyin arkdaşlar.........
ibrahim özer 9 yıl önce
iyi gün dostu olur sizden ben elazığlıyım ama sizden trabzonlu olumaz diyorum sadri şener hataları var ama yaptıklarıda az deil bence
Ali Özdin 9 yıl önce
sercan ve eren iyi topçular ama ts'nin geleceği değiller zira o kadar da abartılacak bir yanları olmadığını düşünüyorum.diyorsunuz ki 1461 başka takımlara futbolcu yetiştirmek için mi kuruldu? o zaman soruyorum size 1461'de oynayan futbolcuların hepsi trabzonspora mı transfer olacak? mutlaka asıl hedef o ama hepsinin ts de oynaması imkansız. bu takımın misyonu ucuza genç futbolcuları alıp ts de oynayacak kapasitesi olanları ts ye vermek olmayanları da başka takımlara satarak az da olsa onlardan kar etmek. malum ts'de birkaç futbolcu hariç diğerlerine kimse beş para vermez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@