Akçaabat Sebat'ta Başkan Kaynar

Spor Toto 3. Lig’den Bölgesel Amatör Lige’ düşen Akçaabat Sebtaspor’da yapılan olağan genel kurulda mevcut Başkan Erkan Kaynar yeniden başkanlığa getirildi. Kulüp tesislerinde gerçekleşen olağan gelen kurula ilgi fazla olmazken, eski başkanlardan Cemil Ka

Spor 16.06.2012, 16:53
Akçaabat Sebat'ta Başkan Kaynar

Spor Toto 3. Lig’den Bölgesel Amatör Lige’ düşen Akçaabat Sebtaspor’da yapılan olağan genel kurulda mevcut Başkan Erkan Kaynar yeniden başkanlığa getirildi.

 

Kulüp tesislerinde gerçekleşen olağan gelen kurula ilgi fazla olmazken, eski başkanlardan Cemil Kalkışım, delegeler ve Başkan Erkan Kaynar kongrede hazır bulundu.

 

Kongrede konuşan eski başkanlardan Cemil Kalkışım, Cumhuriyet ile yaşıt bir kulübün bu hale düşmesinde büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. Kalkışım “Kulübümüzün bu duruma düşmesi içimizi yakıyor. Ancak geçmişe artık daha fazla karıştırmadan geleceğin hesaplarını yapmalıyız. Bu kulübe hizmet eden eski yöneticilerin alacaklarında feragat etmesi gerekir. 

 

Ben kendi adıma alacağımdan feragat ediyorum. Eski başkanlardan Zeki Öztürk yaklaşık 2 trilyonluk alacağından vazgeçeceğini açıkladı. Şimdi diğer alacaklıların da fedaklarlık yapma zamanıdır. Buradan alacaklılara çağrıda bulunuyorum gelin; gelin bu kulübü birlikte el ele vererek eski güzel günlerine döndürelim” dedi. Kulüp başkanı Erkan Kaynar ise yaptığı konuşmada, yönetime destek olan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

 

Başkan Kaynar “Kulübümüzün kapısını zor gününde kapatmamak içi,n mücadele veriyoruz. Bu mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan ve maddi manevi yanımızda olan eski başkanlarımız Zeki Öztürk, Cemil Kalkışım’a ve emeği herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmalar sonrası yapılan seçimde mevcut Başkan Erkan Kaynar geçerli oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa getirildi.

 

Erkan Kaynar’ın listesinde şu isimler yer aldı; Kemal Yılmaz, Aslan Güner, Erol Uzun, Salih Durna, Ömer tayyar Usman, Zeki Topsakal, Ali Sadık, Seçkin Gümüş, Ahmet Bal, Uğur Özkurt, Cemil Akgün, Şerafettin Kalyoncu, Aydın camcı, Ahmet Altuntepe, Olgun Karpuz, Fürgan Elmas, Sezgin Şahbaz, Salih Tutku Yaylacı, Serkan Karaman, Seda Sancak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@