alexa metrics

banner536

"Akbabalara yem olmam"

Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre Başkan Sadri Şener "Akbabalara yem olmam" dedi. Önemli olanın bu süreçte dim dik ayakta durabilmek olduğunu da ifade eden Şener Ben dim dik ayaktayım Şu an akbabalar gibi zayıf anımızı bekleyenler var ama onla

Spor 20.02.2013, 09:40

Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre Başkan Sadri Şener "Akbabalara yem olmam" dedi. Önemli olanın bu süreçte dim dik ayakta durabilmek olduğunu da ifade eden Şener Ben dim dik ayaktayım Şu an akbabalar gibi zayıf anımızı bekleyenler var ama onlara prim vermeyeceğim. Sonuna kadar yola devam... Görev süremiz 31 Aralık’ta sona eriyor. O güne kadar devam” ifadelerini kullandı.

‘MATEMATİK BİLMEYEN ADAMLAR’ 
 
Taraftarların istifa tezahüratıyla ilgili olarak da net konuşan Sadri Şener, “İstifa etmek benim tercihimdir ama istifa etmeyeceğim. Bağırdılar diye istifa mı edilir? Hadi ettim diyelim, aday çıkmazsa ortalıkta sürünürler. Örneğin; kongre kararı alsak bir aylık boşluk olacak. O süreçte bu işler nasıl olacak... Konuşuyor insanlar, matematik bilmeyenler adamlar işte” dedi.

Yorumlar (47)
HALİL YILDIZ 9 yıl önce
adam hala konuşuyor takımı kümeye düşürüp te gidecek galiba git be kardeşim sensiz bu takım daha iyi olur sana trabzon ve trabzonlunun ihtiyacı yok kimse vazgeçilmez değildir bunu bil insanları daha fazla strese sokma taraftar rahatlasın hoşça kalın
ismail markaloğlu 9 yıl önce
İyi Günde Kötü günde daima yanındayız.Ama yönetiminde seni yalnız bırakan elini taşın altına sokmadan seyirci olan yöneticilerinden en kısa zamanda kurtulup dinamik mücadeleci kültürlü iş bilen yeni yönetim kurulunu oluşturmalısın.
RESUL DAVULCU 9 yıl önce
Sadri başkan sakın bırakayım deme.Dediğin gibi akbabalar bekliyor.Zaten siyasi baskılar var sana karşı hem içerden hem dışardan.Hakem hataları ve federasyonun cezaları seni yıldırmak , bıraktırmak.Böylece şikenin intikamını alacaklar akıllarınca.İçeridede siyasi olarak nemalananlar olduğu için sana saldıranlar var hepsini biliyoruz.Önce aziz gidecek sonra kupa gelecek ondan sonra adilane bir seçim olur kazanan kalır.Ama şimdi gitmek yok.İktidarın istediğini yapmak yok.Yönetimde değişiklik yap renk değişimi olsun.Futbolcuların çoğunun kulağını çekin ve gönderebildiğinizi gönderin.
Gökhan Alaca 9 yıl önce
Baskanim o zaman macin ikin yarisinda niye kalkip gittin ne olduda kalkma ihtiyacini duydun ama simdi bagirdilar diyr istifami ediyim diyorsun bence sen artik bu isi birak. Trabzonspora zarar vveriyorsun GS satarken adamlari gitmen sende gitseydin super olurdu. Son sozum taraftara nasil katlaniyorsunuz bu iskenceye anlamiyorum.
ENGİN CANSIZ 9 yıl önce
Sen olmadan BU CAMİA daha doğru ilerler başarı limanlarına. Artık terk et bu gemiyi, yeter zarar veriyorsun, giderken yanına getirdiğin bu hoca müsfettesini de al götür ki daha fazla bu kulube bu camiaya zarar verme.....
erdem aksoy 9 yıl önce
Aslında sana yorum bile yazmak gelmiyor içimden ama sn:Şener bizler saftirik değiliz ,iyi kötü 2+2=4 ettiğini biliyoruz.Bir baksaana çevrene yapayalnız kaldın her maçtan sonra istifa seslerine daha ne kadar dayanacaksın.Şike sürecini senin sayende kaybettik Şampiyonluğuda 2 sezondur lafonten masalları anlatıyorsun artık bunu ne kargalar ne güvercinler yiyor.Kendini mayıs ayına hazırla ya adam gibi kongreye gidersin ya zorla gönderilirsin.
Ahmet Terzi 9 yıl önce
Sadri bey senin bildigin matematik ortada kulubu 100 milyon dolar zarara ugrattın utanmadan konuşuyorsun
haluk emre solak 9 yıl önce
istifa edersen yönetim kurulundan biri başkanlık yapar seçime kadar bunu bilmek için uzman olmaya gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@