alexa metrics

banner536

Ak Partili Vekilden Aydunus'a tepki

 Süper Lig'deki Eskişehirspor-Fenerbahçe maçında, konuk takımdan Caner Erkin'e gösterdiği kırmızı kart nedeniyle eleştirilen hakem Fırat Aydınus'la ilgili tartışmalar sosyal medyaya da yansıdı.Twitter'daki Fırat Aydınus hesabından 18 Kasım Pazar günü atıl

Spor 21.11.2012, 16:42
Ak Partili Vekilden Aydunus'a tepki

 

Süper Lig'deki Eskişehirspor-Fenerbahçe maçında, konuk takımdan Caner Erkin'e gösterdiği kırmızı kart nedeniyle eleştirilen hakem Fırat Aydınus'la ilgili tartışmalar sosyal medyaya da yansıdı.

Twitter'daki Fırat Aydınus hesabından 18 Kasım Pazar günü atılan, ''FB'li arkadaşları sağduyuya davet ediyorum. Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe düşmanı olsa şimdi Eskişehir'le değil, Tavşanlı Linyit'le maç yapıyordunuz'' mesajı yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Kütahya ve ilçesi Tavşanlı halkı, bu Tweet'e tepkilerini Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu'ya iletti.

Hakem Aydınus'un Twitter'daki mesajını üzüntüyle karşıladığını belirten Kavuncu, ''Amacın ne olduğunu tam algılayamamakla birlikte, sonuç itibariyle Tavşanlı Linyitspor ile ilgili küçümseyici, onur kırıcı bir ifadedir'' dedi.

Tavşanlı Linyitspor'un, amatör liglerden PTT 1. Lig'e kadar yükselen ve büyük başarılara imza atmış efsane bir takım olduğunu ifade eden Kavuncu, ''Aydınus'un bundan sonra Tavşanlı Linyitspor maçını nasıl yönetebileceğini ve nasıl tarafsız kalabileceği yönünde endişelerim vardır, güvenim kalmamıştır'’ diye konuştu.

Kavuncu, bu konunun, TFF tarafından da dikkate alınıp gerekli soruşturmanın yapılacağından kuşkusunun olmadığını söyledi.

 


Yorumlar (2)
Ali Kemal YILMAZ 9 yıl önce
Bu ne kazmalık yahu. Eğer tff feneri kollamasa şu an küme düşmüş olurdu ve linyitle maç yapardı diyor. Çok da doğru söylüyor. Bunda alınacak gücenecek ne var. Yahu bu kadar mı kazmasınız
selahattin 9 yıl önce
İnsanda biraz haysiyet olur futbolu bitirdiniz hala hakem konusuyorsunuz gecen seneki ts fener macindaki sovun attigi ofsayt golunude f aydinus vermisti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@