Ağaoğlu Trabzon sessizliğini bozdu

Ali Ağaoğlu, Trabzonspor konusunda ki sessizliğini bozarak değerlendirmelerde bulundu.Bugüne kadar Trabzonspor konusunda açıklama yapmayan Ağaoğlu Trabzonsporlulara seslendi. Gerektiğinde destek olurum“Ben de elbette ki çok iyi bir Trabzonsporluyum. Trabz

Spor 21.09.2012, 10:22
Ağaoğlu Trabzon sessizliğini bozdu

Ali Ağaoğlu, Trabzonspor konusunda ki sessizliğini bozarak değerlendirmelerde bulundu.

Bugüne kadar Trabzonspor konusunda açıklama yapmayan Ağaoğlu Trabzonsporlulara seslendi.
 
Gerektiğinde destek olurum
“Ben de elbette ki çok iyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonluluğumla ve Trabzonspor’umla her zaman övünürüm gurur duyarım. İşlerimin yoğunluğundan fazla maçlara gidemiyorum ama televizyondan olayları ve kulübü izlemeye fırsat buluyorum. Yeri geldiğin de istenildiğin de desteklerim olur.
 
Geçen yıl Trabzonspor’un şampiyon olduğunu herkes kabul ediyor söylüyor ama kupa neden verilmiyor” diye sordu.
 
Herkes güçlerini birleştiriyor !
Ağaoğlu bu hatta oynanacak F.Bahçe maçına da değinerek “Fenerbahçe maçı öncesi iç sorunlarımızı medya önünde tartışmak kulübümüze zarar verir. Artık bu konuda Trabzonspor’un büyükleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik için adımlar atmalı. Ben hiçbir kavganın içinde olmadım olmam da.
 
Zaten hemşerilerimizin en büyük eksikliği birbirimizi düşmanca eleştiriyoruz olmamızdır. Oysa tüm dünya güçlerini birleştiriyor ve büyüyor.
 
Anadolu’dan kendi öz kaynaklarının futbolcularıyla tüm dünya kendini kabul ettiren Trabzonspor neden daha da ileri gidemediğinin cevabını kavga ederek değil kendi bünyemizde tartışarak bulmalıyız. Trabzonspor tüm Trabzonsporlularındır.
 
Trabzonspor bir dünya markası olmuştur ama bun halen farkında olmayan hemşerilerim var. Kavgayı bırakalım tüm dinamikleri birleştirerek tekrar eski o fırtınalı Trabzonspor’u yaratmak için ben elimden geleni yaparım” dedi.
Yorumlar (23)
Eser KARLIDAĞ 8 yıl önce
Neden böyle haberler yaptığınızı anlamıyorum. Ağaoğlunu bir hemşerimiz olarak seviyoruz ama Trabzonsporlu olmadığınıda biliyoruz. Abbas Güçlü ile Genç Bakış adlı proıgrama katıldığında ona hangi takımı tuttuğunu sordular. O da futbolla ilgilenmediğini ama G.Saraya sempati duyduğunu ve ricalara binaen hem Ali Sami Yende hemde Şükrü Saraçoğlunda locasının olduğunu, Trabzonsporunda sadece memleketinin takımı olduğunu söylemiştir. Yani maalesef onursal başkan(!)ımız bile F.Bahçeyi tuttuğunu söylüyor
Demirhan AYAN 8 yıl önce
sizden trabzon başkan olmanızı isteriz olamıuyorsanız geçen sene için hakımız olan şampiyonluk desteği istiyoruz bu iş siyasi olarak saf değişti sayın mehmet ali yılmaz başkanımız kulüp iyi yönetilmiyor diye açıklaması basında yankı uyandırdı eminim ve inanıyorumki bu yankıyı uyandıranlar trabzonspor sırtından geçinen kişilerdir geçtiğimiz yılda şampiyonlar liginden gelen parayı soran yok bu paranın hesabı nerede işte bu paranın hesabı lelirlendi bu takım iyi yönetilmiyor bu para bunu yönetim
bayram konak 8 yıl önce
Sayın Ağaoğlu'nun Ts'li olduğunu sanmıyorum. Ben de yanında çalışan bir hemşehrimizden istanbul takımlarından birisine gönül verdiğini duydum.
mehmet zeki günay 8 yıl önce
taraftar olmak destek ile olur. yoksa çalışan arkadaşların şevkini kırmak ancak fenerlilerı mutlu eder. memedali efendide zaten bunu yapıyor. normal aziz mutlu olsun.
Batuhan Ozdemir 8 yıl önce
Galatasaray'daki yöneticiler neredeyse tamamı iş adamı.Büyük şirketleri var.Albayrak olsun,Ünal aysal olsun heps büyük şirket sahibi.Bizde ise böyle değil.Artık Ali ve Ahmet Ağaoğlu olsun,büyük şirket sahibi Trabzonlu işadamları olsun yönetime katılmalıdır.Bu şekilde bizde yarışın içinde her zaman oluruz
hasan yener 8 yıl önce
bunlar ts tutamazlar bunlar para sporlu oldukları ıcın sadece para gelcek yonde hareket edıp statukodan yana ıstanbul takımlarına yalakalık yaparlar..
sungur aslan 8 yıl önce
Trabzon kökenli isanların büyük çoğunluğu ts lidir. ts li olmayanlar bile içinde ts sevgisi her zaman vardır. sen nasıl ki türk milli takımını bazen çok kızsak bile tutuyoruz trabzonlu insanlarda böyledir. kendi değerlerimizi yıpratmaya gerek yok. zaten ts taraftarı gittikçe yok oluyor. yeni nesilde ts li sayısı yok gibi. sadece trabzonda var. şimdi de kalkmış var olan taraftarımızıda yok etmeye çalışıyoruz. bu zihniyet ts yi yalnızlaştırmaya götürüyor.
ismail markaloğlu 8 yıl önce
Teşekkürler ama nu sözde değil özde olmalı ve birleştirici sen olmalısın çünki sevilen sauyılan birisin hadi güçleri birleştirmeye ön ayak ol bunu TS için yap.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@