Ağaoğlu 1461'e talip!

Türkiye'nin en popüler patronlarından olan inşaatçı Ali Ağaoğlu, Trabzon'un 2'nci ekibini işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte satın alarak, Süper Lig macerası yaşamayı hedefliyor.Trabzonspor pilot takımı olan 1461 Trabzon'a, Türkiye'nin en popüler patronları

Spor 08.01.2013, 11:04
Ağaoğlu 1461'e talip!

Türkiye'nin en popüler patronlarından olan inşaatçı Ali Ağaoğlu, Trabzon'un 2'nci ekibini işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte satın alarak, Süper Lig macerası yaşamayı hedefliyor.

Trabzonspor pilot takımı olan 1461 Trabzon'a, Türkiye'nin en popüler patronlarından birisi talip. Yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte kulübü satın almak istiyor.

Çalışmaların gizli yürütüldüğü ifade edilirken iki işadamının 20-25 milyon lira arasında bir rakamla bu işe girişecekleri belirtildi. Eğer satış gerçekleşirse 1461 Trabzon'un merkezi İstanbul'a taşınacak. Takıma art arda takviyeler yapacak olan Ağaoğlu'nun tek hedefinin Süper Lig olduğu ifade edildi.

Bu hayal gerçekleşirse Süper Lig'de iki Trabzon takımı yer alacak. Trabzonspor cephesinin de bu gelişmeden şehrin tanıtımının artacağı gerekçesiyle hayli memnun olduğu belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
moskovali 7 yıl önce
bu cok iyi bir haber. Ama keske futboldan anlayan birileriyle trabzonspora baskan olsa. Yada takim isimlerini degistirseler
hasan düzgün 7 yıl önce
Siz hiç koçun sabancının eczacıbaşının veya diğer işadamlarının böyle şarlatanlıklarını gördünüzmü ağaoğlunu kadv diye ödeyecek okadar çok işadamı var trabzonda kimse çıkıp böyle bir bölücülük yapmıyor ama şarlatan çıkıyor şarlatanlıklarına bir yenisini ekleme peşinde bir hatırlatma makyolun ortagı vardı muhittin bey trabzonsporda yöneticiydi saffet çabi onu şirketinden ayırdı bu nedenle herkes işini yapsın bu yol reklam kokuyor yazanlarda yazmasın ayıptır
aşkın doğan 7 yıl önce
maksadınız efsane trabzonsporu bitirmek için yeni bir oyunsa bu oyunu oynamak 40 kat yabancıya değil size düşerdi şimdiye kadar trabzonspor için kılını kıpırdatmayan ağaoğullarına ne olduda trabzonspor sevdaluğu düştü bu işin içinde çok büyük bir oyun var ve ihaneti kendi adamlarımızın yapması ne tuhaf.
ismail oflu 7 yıl önce
Trabzonun 2 güçlü takımının olması, başarı için çok önemlidir. Rekabet olmadan başarı olmaz...
sungur aslan 7 yıl önce
aslında yapılması gereken TRABZONSPORUN istanbula taşınmasıdır. çünkü bu kent artık özelliğini kaybetti. trabzondakiler sadece rant, siyaset peşinde. kimsenin TS yi düşündüğü yok. hepsi çıkar peşinde. siyasiler TS yi araç gibi kendi emelleri uğruna kullanıyorlar. o kadar hakkımız yenildi ama trabzondakiler hala birilerinin peşinde. anlamak imkansız. akıl mantık almıyor. kısaca bu takım bu şehire fazla. 1461 trabzonda kalsın, asıl gerçek taraftar olan istanbul-bursa-sakarya-kocaeli ndekilere TS taşınsın.
adan altan 7 yıl önce
TS bu şeklde çıkar rant ve birirlerinn elinde oyuncak olduktan sonra artık başarı zor.umarım 1461 trabzon istanbulda gurbetçi gençlerin desteği ile şaha kalkar.ona birde 40 bin kişilik stad yapıldımı olay tamamdr.ben bu takımn orda şaha kalkacana ve şamp hayali ile yanıp tutşan tarftarın artık başının dik dolaşıcana inanıyorum.çbakın TSumuza abdullah karmile muhtaç olmuştr.bir tecrüb4li hızlı geriden oyun kuran stoper bile almamaktadr.bu nasıl büyük takım bu takımn kazançalrı kime gidiyor.o koltukta kalmak için gariplere 5o tl verin maçtan önce susturun.TS artık ivem kaybediyor.bu kafa ile 5 yıl daha gitmez....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@