Ağabeyinden Fener'e tepki

Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Fenerbahçe- Trabzonspor maçı sonrası alaycı şekilde çalınan hayde parçası ile ilgili açıklama yaptı. Trabzonspor Resmi sitesinden ağabey Koyuncu'nun ifadelerine yer verdi.25 Haziran 2005 tarihinde kaybettiğimiz Trabzonspor sevdal

Spor 21.12.2011, 18:12
Ağabeyinden Fener'e tepki

Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Fenerbahçe- Trabzonspor maçı sonrası alaycı şekilde çalınan hayde parçası ile ilgili açıklama yaptı. Trabzonspor Resmi sitesinden ağabey Koyuncu'nun ifadelerine yer verdi.

25 Haziran 2005 tarihinde kaybettiğimiz Trabzonspor sevdalısı sanatçı Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Hüseyin Koyuncu, ailesi adına kulübümüze bir mesaj gönderdi.

Hüseyin Koyuncu mesajında şu ifadeleri kullandı: "Hayatı boyunca yüreği daima Trabzonspor için atmış, gözbebeğimiz Kazım’ın bir şarkısının Trabzonspor aleyhinde alaycı bir şekilde kullanılması bizi derinden yaralamıştır. Neyse ki bizi fazlasıyla üzen bu olay karşısında başkanımız Sadri Şener ve kaptanımız Tolga Zengin nezdinde kulübümüz büyük bir duyarlılık göstererek Kazım’a ve onun anısına sahip çıkmış ve Kazım’ın Trabzonspor camiası için taşıdığı anlam ve öneme yaptıkları vurgularla üzüntümüzün bir nebze olsun hafiflemesini sağlamışlardır. Bu doğrultuda gösterdiği dik duruş ve kararlılık nedeniyle Trabzonspor kulübüne minnettar olduğumuzun tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz"


Yorumlar (5)
ERKANZAGA 10 yıl önce
bizde cok üzüldük malesef kiziyorum fenere kiziyorum kendimize baskanimiz hocamiz ikinci el futbolulari alarak trabzona getirmeseydiler keske sadece istanbul suclu degil bizde öyle simdik yine ikinci sinif oyuncular alacagiz hedefimiz ligde kalmak olacak 40 million aldin yine ikinci sinif oyunculara bakiyorsun gönderin ferhati tayfunu brozekleri henriqueyi gönderin sunlari bunlarin ayligi bir millyondur kesin bu ne nedir ya .... adam gibi yildiz oyuncu alin parayi veren düdügü calar sen para ver her oyuncu gelir
vova 10 yıl önce
hiç üzülme abim.bir ölür bin doğarız.karanlığı güneşle boğarız..
arslaninanç 10 yıl önce
Pavlonun köpekleri vardır.Köpeklere bir şey aşılandığında devamlı aynı hareketi yaparlar..Fenerbahçe de zihniyetinden ödün vermeden devam ediyor..
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Kazım abi, sen üzülme onlara gereken dersi vereceğiz! Trabzon'daki maçta ezeceğiz o şikecileri...
mekangebze 10 yıl önce
büyük sanatçı kazım koyuncunun saygıdeğer ailesi şikebahçe alehine dava açmalılar bunu bekliyorum...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@