banner539

banner526

banner533

banner513

Adrian klasını konuşturdu

Trabzonspor'un Akhisar Belediye karşısında 3 puan almasına attığı 2 güzel golle büyük katkısı olan Adrian maç sonrası değerlendirmesinde attğı gollerden dolayı çok mutlu olduğunu ama çok ihtiyacı oldukları bir dönemde bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmaları

Spor 10.11.2012, 21:04
Adrian klasını konuşturdu

Trabzonspor'un Akhisar Belediye karşısında 3 puan almasına attığı 2 güzel golle büyük katkısı olan Adrian maç sonrası değerlendirmesinde attğı gollerden dolayı çok mutlu olduğunu ama çok ihtiyacı oldukları bir dönemde bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmalarının kendisini attığı gollerden daha mutlu ettiğini ifade ederek şöyle devam etti

"İlk 10 dakikadaki 2 golden sonra hepimiz işlerin kolaylaştığını düşündük ve açıkçası oyun dikkatimizi oyun odaklanmamızı kaybettik bu da işimizi zorlaştırdı ama 3.golle birlikte maçı kopardık ve önemli bir maçı kazandık"

Yorumlar (7)
Murat Sari 8 yıl önce
adrian degil arjan robben
adil türk 8 yıl önce
Görmek istediğimiz o güzel hareketleri Adriyanda görmeye başladık.Öz güveni yerine geldi.Daha cesaretli ve olumlu oynuyor.Takımda değişmesi gereken 3-4 futbolcu var.Bunlarıda Şenol hoca görür ve gerekeni yaparsa takım çok iyi olur.
serkan 8 yıl önce
bu takimda 10 numarali formayi giydigini sonunda hatirladi. devam devam
ferhat bıyık 8 yıl önce
hocam sonun dogruya yaklastın adrianı da kutluyorum inşalla dahada iyi olacak
fırat şahin 8 yıl önce
Bir cicekle bahar gelmez... Takimin temposu yok. Akhisar macidenge degil
ahmet mert 8 yıl önce
Kolay bir rakipti. Ama çok şey kazandık. En önemlisi Adrian gibi bir oyuncuyu kazandık. Bundan sonra Adrian'ın önemli bir silah olacağını düşünüyorum. Gol sonrası sevinci görmeye değerdi. Geçen hafta maçtan çıkmasaydı kaybetmezdik Antalya'ya.
ahmet mert 8 yıl önce
Hocam Adrian, Soner , Emre ve Yasini mutlaka oynatmalısın. Kesersen hem takıma hem de oyunculara yazık olur. Zokora böyle saklanacaksa, Sapara'nın tüm gücü buysa dinlensinler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@