banner556

>

Abdullah Avcı'nın bahaneleri!

 A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Macaristan'a 3-1 mağlup olduğumuz karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Yenilgiyi yediğimiz basit gollere bağlayan Avcı; "Oyunu değerlendirsek olursak. Karşılaşma tamamen istediğimiz gibi başladı. Ancak 3

Spor 17.10.2012, 00:02
Abdullah Avcı'nın bahaneleri!

 

A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Macaristan'a 3-1 mağlup olduğumuz karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.
 
Yenilgiyi yediğimiz basit gollere bağlayan Avcı; "Oyunu değerlendirsek olursak. Karşılaşma tamamen istediğimiz gibi başladı. Ancak 31. dakikada çok basit bir gol yedik. Golü yedikten sonra moralimiz bozuldu. İkinci yarıda yediğimiz golde yine çok basit bir top kaybı ile bir gol yedik. Geçen haftanın verdiği moral bozukluğu sonrasında bir de üstüne penaltı gelince. İkim açtam beklediğimiz toplam 4 puanı alamamış olduk. Oyuncularımızın basit goller yiyerek bu duruma düşmeleri gerçekten üzücü ama sonuç bu maalesef" diye konuştu.
 
İSTİFA EDECEK Mİ?
İstia etmeyi düşünüp düşünmediği sorulduğunda ise Avcı;"İstifa gibi bir düşüncem yok. Türk futbolunun sorunu istifa değil istikrar ve gelişimdir. Biz sadece A Milli Takımı teknik direktörlüğü yapmıyoruz. Eğitim ile yüklendiğimiz bir misyonda var. Bundan sonraki oynayacağımız karşılaşmalar neler gösterecek hep birlikte göreceğiz. Henüz pes etmiş değiliz" dedi.
Yorumlar (12)
nedim güney 8 yıl önce
Volkan ın mı patladı.. patlasın . nasıl olsa yedeğini de yanında taşıyorsun. bu onur' suzlukta sana ders olsun e'mi?!!!
Cakir Groll 8 yıl önce
dünya maas aliyor istifa etermi cukkayi doldurmadan
ERDEM METIN 8 yıl önce
milli takimin kalecisi volkanmi,yoksa macarlarin kalecisimi?.
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Maca bakmadim gene herzamanki gibi duydum Istanbul karmasi BABAYI yemis adaletsiz F.F.F nin Istanbul karmasi'dan baska ne beklenebilirki birde bu Istanbul Karmasinin Dunya Kupasina katilmasini bekliyordunuz oylemi buna kargalar bile guler.Cakma fenerasyon bu rezelet senin urunun yaziklar olsun.
yücel aydin 8 yıl önce
brezilyaya bu adam gidecek. o da aldığı paralarla tek başına tatil yapmaya
bordo mavi 8 yıl önce
ya aslında avcı çobanlık yapar diyecegim ama onuda yapamaz 2 koyun versen akşama onları sağlam getiremez çıkmış milli takım yönetiyo olcak iş deil bu halada ne istifası diyo insanda biraz utanma olmalııı
ishak bayraktar 8 yıl önce
evet doğru Türk futbolunun sorunu istikrardır ama ondan önce bir sorun daha var ki asıl sorun bu bence. o da Türk futbolundaki ahlaksız yönetici ve futbolculardır.
adil türk 8 yıl önce
Hazırlık maçlarında deneyen.Fakat geldiğimiz nokta büyük hüsran.Seni orada tütmaya çalışanlar Türk futboluna büyük zararı veren kişilerdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@