alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

A Milli Futbol takımına men riski!

Tükiye’deki gelişmeleri yakından takip eden UEFA, özellikle kulüplere öngörülecek cezaları yeterli bulmaz ise bazı takımlar Avrupa kupalarından men edebilecek. UEFA’nın kendi disiplin talimatını çalıştıracağına kesin gözüyle bakılırken, federasyonun milli

Spor 01.05.2012, 09:34
A Milli Futbol takımına men riski!

Tükiye’deki gelişmeleri yakından takip eden UEFA, özellikle kulüplere öngörülecek cezaları yeterli bulmaz ise bazı takımlar Avrupa kupalarından men edebilecek.

 

UEFA’nın kendi disiplin talimatını çalıştıracağına kesin gözüyle bakılırken, federasyonun milli takımları bu cezaların dışında tutma çabasının karşılık görebileceği ileri sürüldü.

 

TFF’nin bu durumda FIFA ile UEFA’ya yapacağı savunmada, “Kararın gecikmesi mevcut federasyonun suçu değil. Biz en kısa sürede konuyu bağımsız yargı kurullarımıza sevk ettik. Onların vereceği kararlar bağımsızdır ve federasyonun bunların üzerinde herhangi bir tasarrufu olamaz” diyecek. Federasyonun bu aşamada kusurunun bulunmadığı ve dolayısıyla milli takımların uluslararası organizasyonlardan men edilmesinin haksızlık olacağının altı çizilecek.


Yorumlar (9)
güzel günler göreceğiz 10 yıl önce
Umarım süresiz şekilde men ediliriz.Zaten benim için Türk milli takımı da bitmiştir.Yunanistan,Ermenistan,Fransa bile benim gözümde daha değerli artık.
Onur Reis 10 yıl önce
bizim hakkımız verilmiyorsa milli takım da gitmesin!
nuri cebiroglu 10 yıl önce
bu ülkede yaşamaktan insan bazen tıksınıyor.milli takım ve türk takımları ceza alırsa kurban atadım.allah büyük.milli takım kımın takımı.yemın edıyorum ermenıstanla oynasın ermenıstanı tutuyorum.
ortaoba 10 yıl önce
bunlar yakında milli takım diye fenerbahçeyi gönderir organizasyonlara gidişat onu gösteriyor.ülkede kahpe bizans...
FERŞAD 10 yıl önce
İnşallah türk milli takımı ve türk takımlarına fifa ve uefa sınırsız men eder futboldan.biz ne kadar sahada ter akıtsakta şike yapmasakta bunlar bize hiç bir zaman şampiyonluk vermicekler masada kaybedeceğiz.o yüzden bundan sonra boşuna üzülmeyelim kaldırın türkiyeden ftbolu gitsin nede olsa şampiyon yapmıyonluğumuzu herzaman gasp ediyolar.
şafak 10 yıl önce
Artık Türk olduğumdan bile utanır oldum. Hiç bir düşmana gıkımızı çıkaramıyor. milli takımmış. Almasınlar uyduruk milli takımları. türkiye'nin ne işi var AVRUPA'da. Ülke içinde şike yap. Git Avrupa C:L giriş parası al dön geri gel. Bu şikeyi BJK(Tüpkafanın takımı), GS, FB hangisi bir az dişili ise sıra ile yapıyorlar.
offlular 10 yıl önce
Kalesini Volkan Demirelin korudugu Milli takim ceza alsa ne olacak almasa ne?
bayram konak 10 yıl önce
İnşaallah. Tek dileğim bu. Zaten bu kafayla ançak 5 sınıf dünya ülkeleriyle mücadele ederiz. Bizim ne işimiz var avrupada.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@