vardallar

58.maddeyle bize gelmeyin

Fenerbahçe'nin küme düşmeyi içeren Futbol Disiplin Talimatı'nın değişmesi ile ilgili girişimlerine Trabzonspor kapıyı kapattı: "Kimse kapımıza gelmesin"Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onaylamasıyla yürürlüğe giren yeni Şiddet Yasası'ndan sonra tartışılan Fu

Spor 20.12.2011, 08:59
58.maddeyle bize gelmeyin

Fenerbahçe'nin küme düşmeyi içeren Futbol Disiplin Talimatı'nın değişmesi ile ilgili girişimlerine Trabzonspor kapıyı kapattı: "Kimse kapımıza gelmesin"

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onaylamasıyla yürürlüğe giren yeni Şiddet Yasası'ndan sonra tartışılan Futbol Disiplin Talimatı'nın 58. maddesi (şike ve teşvikten dolayı küme düşmeyi içeren madde) gündeme oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde Kulüpler Birliği toplantısında F.Bahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir tarafından küme düşmeyi içeren 58 nolu disiplin talimatının değişmesi gündeme getirilmişti. Özdemir'in bu önerisine ilk tepkiyi Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk vermiş ve "İş eğer küme düşme cezasının kaldırılması konulu bir toplantı yapılma noktasına gelirse, toplantıya bizim davet edilmemize bile gerek yok. Tavrımız bellidir, bu duruma onay vermeyiz. Kapımıza bile gelmesinler" demişti. İkinci net tavır da Trabzonspor Kulübü'nden geldi. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Bu konu gündemimize dahi girmez. Kimse kapımıza gelmesin. Biz böyle bir değişimin içinde olmayacağız. Alnımız ak" ifadelerini kullandı. .

 


Yorumlar (4)
niyazi 10 yıl önce
değiştirmeye kalkanlar şikeyi itiraf ediyor zaten
isakarsu 10 yıl önce
Suçumuz var sa bile bu çirkefliğin ve Utanmadan yapılan pazarlıkların içersinde olmayacağız...
Ofli Adem 10 yıl önce
Koca parlamento tarihte eşine az rastlanır bir koalisyonla, şike yapanları cezalandıracak yerde adeta ödüllendirmiştir.!! şimdiye kadar şikebahçe şike yapmamaıştır, deniliyordu şimdi laf değişti: "Şike yaptık bizi kurtarın" diye bağırıyorlar. Benim tıkır tıkır top oynayan takımım sizin yüzünüzden dağıldı, siz de beter olun!
YADELLERDEN 10 yıl önce
Ey gidi Sadri Başkan...Sana akıl verelim,iş öğretelim derken,bu sayfalarda ne fırçalar yedik...İşte olanlar...Şimdi dik dur,Şenol Hoca'nın elini güçlendir,adam al,(senin bombalarından değil),takım yap...Çünkü Trabzon şimdi dimdik ayakta...Arkanda...Hepimize yeter TRABZON'LULAR...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@