alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

47 FB taraftarı gözaltına alındı!

Fenerbahçe - Galatasaray arasında Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanan derbi mücadelesinin ardından stadyum içinde ve dışında çıkan olaylar sırasında gözaltına alınan 47 kişi Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanıyor. Maçtaki olaylarla ilglili soruşturm

Spor 13.05.2012, 12:20
47 FB taraftarı gözaltına alındı!

Fenerbahçe - Galatasaray arasında Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanan derbi mücadelesinin ardından stadyum içinde ve dışında çıkan olaylar sırasında gözaltına alınan 47 kişi Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanıyor.

 

Maçtaki olaylarla ilglili soruşturmayı yürüten Gasp Büro Amirliği Ekipleri, Foto Film Şube ekipleri tarafından stadyumda çekilen görüntüler, yayıncı kuruluşun görüntüleri, stadın güvenlik kamera görüntüleri inecelemek için özel ekip oluşturdu. Bu ekip ayrıca stadın dışında çıkan olaylarla ilgili de o civardaki işyeri ve polis kamera görüntülerini de inecelemeye aldı.

 

Görüntülerin incelenmesiyle olaylara karıştığı tespit edilen taraftarlar gözaltına alınacak. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan Fenerbahçe taraftarı 47 kişinin pazartesi günü sabah adliyeye sevk edileceği öğrenilirken gözaltı sayısının gün içinde artabileceği belirtildi.


Yorumlar (2)
OnAir_TS 10 yıl önce
basin sunlara dayagi essek sudan gelinceye kadar.
ünal kanoglu 10 yıl önce
Yahu böyle aydinlari, böyle medeni insanlari nsl gözaltina aldilar . hic olur sey degil. Azizin yanina göndersinler onlari bari. yazik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@