alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

''4 maç var, her şey olabilir''

 Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Trabzonspor ile yaptıkları maçı değerlendirdi. Tayfur Havutçu'nun açıklamalarından derlenenler şöyle: "2 maçtır mağlup oluyoruz. Özellikle çok net pozisyonlara girip golü bulamıyoruz akabinde golü yiyoruz. İlk ya

Spor 21.04.2012, 22:01
''4 maç var, her şey olabilir''

 

Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Trabzonspor ile yaptıkları maçı değerlendirdi.

 

Tayfur Havutçu'nun açıklamalarından derlenenler şöyle: 

"2 maçtır mağlup oluyoruz. Özellikle çok net pozisyonlara girip golü bulamıyoruz akabinde golü yiyoruz. İlk yarıya istediğimiz gibi başlayamadık ancak ikinci yarıda oyunun hakimiyeti tamamen bizdeydi. Net pozisyonlarımız vardı, direkten dönen top vardı. Ricardo'nun yakaladığı iki pozisyon vardı. Maalesef biz golü bulamadık daha sonra Trabzonspor golü attı. Golden sonra oyunun hakimiyetini yeniden ele geçirdik, Edu ile de net bir pozisyon vardı ancak golü bulamadık. Mağlup olduk üzgünüz. Risk aldık, risk almak zorundaydık. Bazı pozisyonlarda eksik yakalandık. Üzgünüz. 4 maç var, her şey olabilir. Mücadelemize devam edeceğiz, inşallah futbol şansı yanımızda olur"


Yorumlar (3)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Hala herşey olabilir diyo ya ŞAKA mısın?:D
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Adrian 3'e 1 giderken Olcan'a verse 2 olacaktı ama bizdeki beceri eksikliği yüzünden fark yemekten kurtuldunuz dua edin!
ihsan sabri akarsu 10 yıl önce
Tayfur hoca yetersiz.. hoca nin takim uzerinda etkisi olmali bu is yurumez...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@