380 maç arasında F.Bahçe ve G. Saray’da var iddiası

Haber61.NET - Spor Servisi - Avrupa Polis Ajansı, geniş çaplı yapmış olduğu araştırmada 380 futbol müsabakasında şike olduğunu tespit etti. 380 maçın içerisinde Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası ve Şampiyonlar Ligi müsabakaları da var!Bu 380 karşılaşmalar

Spor 04.02.2013, 19:31
380 maç arasında F.Bahçe ve G. Saray’da var iddiası

Haber61.NET - Spor Servisi - Avrupa Polis Ajansı, geniş çaplı yapmış olduğu araştırmada 380 futbol müsabakasında şike olduğunu tespit etti. 380 maçın içerisinde Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası ve Şampiyonlar Ligi müsabakaları da var!

Bu 380 karşılaşmalar arasında Fenerbahçe ile Galatasaray’ında maçlarının da olduğu iddia edildi.

İddianın sahibi Talip Dogan Karlibel. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’de paylaşımlarda bulunan Karlıbel “Ben 79 maçın sadece 2-3 de FENERBAHÇENİN Adının geçtiğini söylüyorum Ne ilginç ise GALATASARAYIN bir maçınla ilgilide bilgiler var” Kelimelerine yer vererek iddialarda bulundu.

iddia1.jpg

Öte yandan karlıbel Trabzonspor ile ilgilide Twitter hesabından iddialarda bulundu.

iddia2.jpg

Takipçilerine göndermiş olduğu mesajların bir tanesinde “CAV CAV, HALİL ÜNAL ve DEMİRÖREN Aziz yıldırım talimatıyla TRABZONSPORU dolaylı yoldan düşürme yoluna gideceklerdi Deşifre ettik.”kelimelerine yer verdi. 

iddia3.jpg

iddia4.jpg

 

Bu iddialar Türk futbolunda derin depremler uyandırır 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Savaş Uzun 7 yıl önce
TFF kanun mu tanıyor ? Kanunları hiçe sayıyorlar, bunlar vız gelir TFF'ye :D :D
ismail markaloğlu 7 yıl önce
Büyük TS taraftarları Başkanın nelerle savaştığını görün bırakın Transferleri Mücadeleyi destekleyin gün birlik günü Şikeciler menfaatlarına dokunan Hakkını onurunu alın terini arayan TS a nasıl oyunlar oynadıklarını görün ve Başkanın arkasında Dik durun Unutmayın 1 tane TS var başka yok o bizim yaşam kaynağımız onu kimse harcayamaz.
kadirbilir 7 yıl önce
hani derler ya ayan beyan ortada diye, şimdi bu 380 maçın 380'inde de fenerbahçenin şike yapıldığı ayan beyan ortaya konsa siz zannediyormusunuz ki bu tff bu başbakan başımızdayken bu fener küme düşürülür bırak küme düşmeyi ceza alır mı? tabii ki hayr, ne olur biliyor musunuz, batının bizi bölme planı, avrupa'nın kirli emelleri, dış mihrakların oyunu diye propaganda yapılır, o yüzden evvela başımızdaki şikecilere haddini bildirmek lazım gerisi kolay
Has Uşak 7 yıl önce
Trabzon tüm camiası ile beraber diklenmesin ancak dik dursun güç olsun.Bu güç gösterilmediği için haklı davası için birlik olunmadığı için yazıyorum.Ş.GÜNEŞ veya yönetim gitmesi ile işler çözümlenmez,severek,sevgi saygı ortamı ve birliktelik sağlanırsa güçlü olursan güçlü kalırsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@