banner556

3. lig'de 5. hafta hakemleri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 3. Lig gruplarında 5. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:1. Grup29 Eylül Pazar:15.00 Bergama Belediyespor-Silivrispor: Şeref Taştan15.00 Tekirova Belediyesp

Spor 26.09.2013, 11:40
3. lig'de 5. hafta hakemleri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 3. Lig gruplarında 5. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:

1. Grup

29 Eylül Pazar:

15.00 Bergama Belediyespor-Silivrispor: Şeref Taştan

15.00 Tekirova Belediyespor-Localtime  Fatih Karagümrük: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü- Derince Belediyespor: Gökhan Özbulut

15.00 Adıyamanspor-Kızılcabölükspor: Enez Kaplan

15.00 Payas Belediyespor 1975-Yeşil Bursa: Serdar Bahçıvan

15.00 Siirtspor-Ümraniyespor: Burak Cem Tahiroğlu

15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor- Belediye Bingölspor: Yasin Kol

15.00 Adliyespor- Ankara Demirspor: Ahmet Ateş

15.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi: Yusuf Yılmaz

2. Grup

29 Eylül Pazar:

15.00 Hacettepe-Ünyespor: Mehmet Karanlık

15.00 Batman Petrolspor- Çorum Belediyespor: Yakup Bakır

15.00 Balçova Belediyespor-Elibol Sandıklıspor: Erkan Yurtsever

15.00 Sakaryaspor-Manavgat Evrensekispor: Bilal Kunt






15.00 Sancaktepe Belediyespor- Bursa Nilüferspor: Murat Erdoğan

15.00 Orhangazispor- Maltepespor: Ahmet Eşref Sarı

15.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Sezer Yalçın

15.00 Darıca Gençlerbirliği- Elazığ Belediyespor: Cihan Ataş

15.00 Çıksalınspor-Düzyurtspor: İlker Güneş

3. Grup

28 Eylül Cumartesi:

15.00 1930 Bafraspor-Erzincan Refahiyespor: Oğuz Kaan Turan

15.00 Gölcükspor- İstanbulspor: Arda Kardeşler

29 Eylül Pazar:

15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Belediyes Vanspor: Yiğit Arslan

15.00 Kayseri Şekerspor-Keçiörengücü: Murat Kaya

15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yeni Diyarbakırspor: Mehmet Emre Atasoy

15.00 Arsinspor- Kırıkhanspor: Mehmet Gökhan Düz

15.00 Şekerspor-Tuzlaspor: Adem Elgörmüş

15.00 Yimpaş Yozgatspor- Menemen Belediyespor: Murat Türkoğlu

30 Eylül Pazartesi:

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor- Kocaelispor: Erhan Sönmez

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@