2.ve 3. Lig'de yarının programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig gruplarında yarınki maçların programı şöyle:1. Grup:13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Güngören Belediyespor (Tavşanlı Ada İlçe)13.30 Yalovaspor-Zeytinburnuspor (Yalova Atatürk)13.30 Pendikspor-Sakary

2.ve 3. Lig'de yarının programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig gruplarında yarınki maçların programı şöyle:

1. Grup:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Güngören Belediyespor (Tavşanlı Ada İlçe)

13.30 Yalovaspor-Zeytinburnuspor (Yalova Atatürk)

13.30 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

13.30 Beykoz 1908-Türk Telekomspor (Beykoz)

13.30 Bozüyükspor-Körfez Belediyespor (Bozüyük İlçe)

2. Grup:

13.30 Turgutluspor-Tepecikspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Sarıyer-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüpspor-Konya Şekerspor (Eyüp-Seyircisiz)

13.30 Denizli Belediyespor-Göztepe (Doğan Seyfi Atlı)

3. Grup:

13.30 Ofspor-BUGSAŞ Spor (Of İlçe)

13.30 Akçaabat Sebatspor-Karsspor (Akçaabat Fatih)

13.30 Çankırı Belediyespor-Çorumspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Etimesgut Şekerspor-Trabzon Karadenizspor (Onkara OSTİM)

13.30 Tokatspor-Pursaklarspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Erzurumspor-Kırşehirspor (Erzurum Cemal Gürsel)

4. Grup:

12.00 Belediye Vanspor-Adana Demirspor (Van Atatürk)

13.30 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Hanefi Mahçiçek)

13.30 Elazığspor-Malatyaspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Adıyamanspor-Şanlıurfaspor (Adıyaman Atatürk)

 TFF 3. LİG

TFF 3. Lig'de 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 15. hafta maçları yarın yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda yarınki maçların programı şöyle:

 1. Grup:

 13.30 Bursa Nilüferspor-Küçükköyspor (Veledrom Dış Saha)

13.30 Balıkesirspor-Alibeyköyspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Bayrampaşaspor-Lüleburgazspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Bandırmaspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Çerkezköy Belediyespor-OYAK Renault (General Basri Saran)

2. Grup:

13.30 Keçiörenspor-Tekirova Belediyespor (Yenimahalle Hasan Doğan)

13.30 Altınordu-Muğlaspor (Buca İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-İzmirspor (Nazilli İlçe)

13.30 Torbalıspor-Menemen Belediyespor (Torbalı 7 Eylül)

3. Grup:

13.30 Kırıkkalespor-Orhangazispor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kartal Belediyespor (Vefa)

13.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Gölcükspor-Beylerbeyi (İhsaniye)

13.30 İstanbul Maltepespor-Keçiörengücü (Bahçelievler İl Özel İdare)

4. Grup:

13.30 Yalıspor-Gümüşhanespor (Yavuz Selim)

13.30 Arsinspor-Pazarspor (Arsin İlçe)

13.30 Bulancakspor-Yimpaş Yozgatspor (Bulancak İlçe)

13.30 Ünyespor-Araklıspor (Ünye İlçe)

13.30 Bafra Belediyespor-Sürmenespor (Bafra İlçe)

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler