alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

28 Şubat gibi sorgulanırlar

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 58. maddenin değiştirilmesi ve şampiyonluk mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu.Yıldırım Demirören başkanlığındaki Futbol Federasyonu'nun 58. maddeyi değiştirmesinin ardından suskunluğunu koruyan Galatasaray Kulübü Baş

Spor 04.05.2012, 09:25
28 Şubat gibi sorgulanırlar

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 58. maddenin değiştirilmesi ve şampiyonluk mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Yıldırım Demirören başkanlığındaki Futbol Federasyonu'nun 58. maddeyi değiştirmesinin ardından suskunluğunu koruyan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, açıklamalarda bulundu.

"NİHAT ÖZDEMİR ERKEN KONUŞUYOR"
İşte Aysal'dan Fenerbahçe yönetimine ve federasyona mesajlar:

"Nihat Bey (Özdemir) erken konuşuyor, konuşmaları her zaman ki yersiz ve zamansız. Biz ortalık gerilmesin diye uğraşıyoruz. Onlar ise ortalığı nasıl gereriz düşüncesinden vazgeçmiyorlar. Şampiyonluk yolunda iki maçımız kaldı. Bu maçların ardından gereken konuşmayı, gereken zamanda yapacağız. Kimse merak etmesin."

"BİZİM DAHA GÜÇLÜ BİR TAKIMIMIZ VAR"

Trabzonspor ile berabere biten maçın ardından şampiyonluk şansını değerlendiren Ünal Aysal sözlerine şöyle devam etti:

"Ben takımımızın şampiyon olacağına olan inancımı hiç yitirmedim. Biz bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyoruz. Şampiyonluk son maça kalacaksa da kalır. Orada galip gelmemiz gerekiyorsa da geliriz. Bizim daha güçlü bir takımımız var, orada da kazanmasını biliriz.

"TEK DİLEĞİM TEMİZ FUTBOL"
Demirören federasyonuna da sert bir mesaj gönderen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal sözlerini şöyle noktaladı:

"Tek dileğim Türk futbolunun tertemiz olması, ileride adaletin sağlanacağına ve güneşin futbolumuz için tekrar doğacağına inanıyorum. Kamu vicdanını rahatsız ettiği için 28 Şubat'lar, bugün nasıl sorgulanıyorsa, bir gün bu federasyonun kamu vicdanını bu kadar derinden yaralayan bu yöntem ve icraatları da adalet tarafından sorgulanacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

'HİÇBİR ŞEY UNUTULMAYACAK'
Tekerlekli sandalye basketbolunda Galatasaray Kulübü'nün ev sahipliğinde bugün İstanbul'da başlayacak Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Finalleri'nin basın toplantısına katılan Ünal Aysal, futboldaki kaos ortamı için, "Hiçbir şey zaman içinde kaybolmayacak. Hiçbir şey unutulmayacak, hiçbir şey unutturulmayacak" yorumunu yaptı.


Yorumlar (2)
sarıkan 10 yıl önce
sayın aysal nıhat özdemir ve azız yıldırım görevlerni yapıyor onların bir tarafı sılah kacakciliği içinde batmiş bır yanları pkk pkklı gibi davranıyorlar ama başımızda ınsan yok haınler her yanımızı sardı mıllet yalamanın peşinde yine mi bize düşdü bu temizlik işi
OnAir_TS 10 yıl önce
sagolun tesekkür ederim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@