"2010-2011 Şampiyonu Trabzon dimi Samet".

Trabzonspor'dan F.Bahçe'ye göndermeTrabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe'ye 2010-2011 sezonuyla ilgili olarak gönderme yaptı.Trabzonspor taraftarı, Kasımpaşa maçında Fenerbahçe'ye göndermede bulundu. Bordo-mavili taraftarlar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Azi

Spor 06.10.2012, 10:17

Trabzonspor'dan F.Bahçe'ye göndermeTrabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe'ye 2010-2011 sezonuyla ilgili olarak gönderme yaptı.

Trabzonspor taraftarı, Kasımpaşa maçında Fenerbahçe'ye göndermede bulundu. Bordo-mavili taraftarlar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile tercüman Samet Güzel arasında geçen diyaloğu pankarta taşıdı.

Bordo-mavili taraftarların açtığı pankartta "2010-2011 şampiyonu Trabzonspor, dimi Samet!" diyerek, Fenerbahçe'ye gönderme yaptı.

 EFA Avrupa Ligi'nde Alman ekibi Borussia Mönchengladbach maçı öncesi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda konuşan başkan Aziz Yıldırım, Alex de Souza ile yaptığı görüşmeyi Samet Güzel'i de şahit gösterek anlatmış ve "Doğru değil mi Samet?" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

Yorumlar (1)
adil türk 8 yıl önce
Anlat samet anlat :))) Doğru değilmi.Demek Aziz yıldırım a kimse inanmıyorki artık şahitlerle dolaşmaya başladı.Tabi bu arada Sameti neden seçti onuda öğrenmek lazım.:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@