banner560

vardallar

"2. şahıslar muhatabımız değil"

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, zorlu Sivasspor ve Lille maçları öncesi takımın son durumuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.Programa katılan Şakar, F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın avukatlarından Fakik Işık'ın yaptığı kışkırtıcı açıklamalara, "2. ve 3. ş

Spor 01.12.2011, 16:48

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, zorlu Sivasspor ve Lille maçları öncesi takımın son durumuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Programa katılan Şakar, F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın avukatlarından Fakik Işık'ın yaptığı kışkırtıcı açıklamalara, "2. ve 3. şahıslarla hiçbir zaman muahatap olmadık. Bundan sonra da böyle bir düşüncemiz yok" diye cevap verdi.

HER İKİ MAÇA DA HAZIRIZ

Trabzonspor'un Sivasspor ve Lille maçı hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren Şakar, "Beşiktaş maçının ardından takımımızın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Hafta sonu Sivasspor'la maç yapacağız, ardından Fransa'nın Lille takımıyla çarşamba günü zorlu bir maçımız var. Takımımız her iki maça da hazır" dedi. 

ŞAMPİYONLARLAR LİGİ'NDE 6 PUAN ÖNEMLİ BAŞARI

Asbaşkan Şakar, Trabzonspor'un tarihindeki en önemli Avrupa karşılaşmalarından birine çıkağının hatırlatılması üzerine; "Evet Lille maçı bizim için çok önemli ve kaybememiz gereken bir karşılaşma. İyi bir takımımız var. İlk defa katıldığımız şampiyonlar liginde 6 puan topladık. Bu hiç küçümsenecek bir durum değil; iyi bir sonuç diye düşünüyorum. Maçı en azından bir beraberlikle tamalarsak; grup ikincisi olarak gruplara kalacağımıza inanıyorum. Bu konuda futbolcularımıza ve teknik kadromuza güveniyorum. İnşallah en iyi sonuçla dönüp ülkemize de bu gururu yaşatacağımıza inanıyorum" şeklinde cevap verdi. 

ZAMAN ZAMAN KÖTÜ FUTBOL OYNUYORUZ

Son haftalarda alınan kötü sonuçalara da değinen Şakar, "Çok maç yapıyoruz, takımımız yorgun, gibi mazeretlere sığınmak istemiyorum. Takımız çok iyi; ama bazen futbolda küçük düşüşler olabiliyor, zaman zaman kötü futbol oynuyoruz. Tüm bunlara rağmen ben takımımızdan ve aldığımız sonuçtan memnunum" dedi. 

BİLETLERİN DÖRTTE İKİSİNİ TÜRK TARAFTARLAR ALMIŞ...

Konuşmasında Lille maçı biletleriyle ilgili de açıklamalar yapan Şakar, "Lille stadının 17-18 bin kişilik bir kapasitesi var; bize 1050  bilet ayırdılar. Biletler internette satışa çıkar çıkmaz tükendi. Fakat Türk vatandaşlarımız trübünlerinin diğer bölümleri için bilet alıyorlardır mutlaka; ama ben bunu nasıl yaptıklarını bilmiyorum. Duyumlarıma göre biletlerin dörtte ikisini Türk taraftarlar satın almış"

 2. ve 3. şahıslar muhatabımız değil
 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Faik Işık'ın, "Fenerbahçeli futbolcuların alın terleri sonucu kazanılan kupayı almak o kadar kolay mı? Bu işler bu denli ucuz değil. Sen müze müdürüsün. Eğer illa bir kupa istiyorlarsa sen yeni bir kupa yaptır. Üzerine de 'Operasyon Kupası' yazdır ve Trabzonspor Müzesi'ne gönder" sözlerinin hatırlatılması üzerine Şakar, "Trabzonspor olarak 2. ve 3. şahıslarla hiçbir zaman muahtap olmadık. Bu konuda da böyle bir polemiğe girmek gibi bir düşüncemiz yok. Bütün Trabzonsporlular rahat olsunlkar sezon sonunda gülen, taraf biz olacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Radyospor


Yorumlar (9)
miço 10 yıl önce
zatiallrinizin duyumlarına göre biletlerin %50 sini trabzonlular almışmış..ha ha ha
başka ts yok 10 yıl önce
son cümlende dediğin gibi ts luların içi rahat olsun de biz bu kirli havuzda temiziz de yeter isterlerse kupa vermesinler bu dünya zaten yalancı dünya bunun öbür tarafıda var biz size güveniyoruz yeter ki bizim başımızı öne eğdirmeyin
casa 10 yıl önce
0,5=1/2=4/2= 8/4======Kısacası YARISI daha açık ifade.
sinaa 10 yıl önce
Bunlar hırsız ve şikeci,aynı zamandada süfli işler yapan kişilerdır,bunlardan iyi birşey beklenemez.
şafak 10 yıl önce
Tam bir çenesi düşük, showmen, savunduğu kulübe özel aklama yası yapıldığımdan bihaber. Bu adam hem polis hemsavcı hem hakim, yapmadığı şey herhalde avukatlık. Azizi kurtaramayacağını anladı ki meclise sipariş Aziz Yasası çıkarttılar. Kolay değil Fener'in kupasını almak. Çünkü yolsuzluk ve haksızlığa çanak tutan bir meclis var.
ağasarlıhasan 10 yıl önce
FB avukatının dediği gibi şampiyonluk Futbolcularının alınlarının teri ile kazanıldı.Ama esas alın terini başkanları, as başkanları muhasebe müdürleri ve yöneticileri akıtmışlar.Rakipleri ayarlamak için epeyce alın teri akıtmışları.O kupa yöneticilere verilmeli.
modabasi 10 yıl önce
tam azize yakışır bir avukat bulmuş. konuşurken bütün vücut çeneye dönüşüyor. buna bizim kulüp avukatı yada müze müdürü cevap versin. yöneticilerin muhatap almaması doğrudur. ayrıca bu kupanın fenerli yöneticikere verilmesi fikrini doğru buluyorum parayla aldıkları kupa. biz sahada kazanılan şampiyonluk kupasını istiyoruz. o geçen yılın hakedenine verilsin
mavi gökler 10 yıl önce
Avukat efendi biz biliriz o kupanın nereye konacağını ama sahtesinide sana özel yaptırıp yollayalım sende onu uygun bir yere koyarsın artık hem hırsızlık yap hemde konuş sizler nasıl bir camiasınız gerçekten ar damarınız çatlamış bari susunda birazcıkta olsun adam zannetsinler sizi bir düşünün bakalım neden türkiyede kimse sizi sevmiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@