banner491

1461'in satışı için konuştu!

 PTT 1. Lig takımlarından 1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, kulüple ilgili satılacağı yönündeki haberleri değerlendirdi. Basında çıkan Trabzon Sanayici ve Girişimci Genç İşadamları Derneği’ne (TSGİAD) satılacağı yönündeki haberleri değerlendiren Şen “

1461'in satışı için konuştu!

 

PTT 1. Lig takımlarından 1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, kulüple ilgili satılacağı yönündeki haberleri değerlendirdi.
 
Basında çıkan Trabzon Sanayici ve Girişimci Genç İşadamları Derneği’ne (TSGİAD) satılacağı yönündeki haberleri değerlendiren Şen “Şuan anlaştığımız kimse yok. Bizde merakla bekliyoruz. Kulübümüz Sadri Şener'e bağlı olduğu için arka planda yöneticilerle görüşmeler gerçekleşmiş olabilir. Ama resmi bir şey yok. Biz işimizi yapmaya ve futbolumuzu oynamaya çalışıyoruz” şeklinde cevap verdi.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Artık kabuğuna sığmaz oldu.Hani ürünü ekersin bire bin verir ya o misal.Ya tersi olsaydı .?Ortada bir gerçek var ve bu değerli gerçeğin gerektiği şekilde hakerttiği konuma kavuşturulması lazım.

hasan yener
hasan yener - 7 yıl Önce

trabzonspora oyuncu yetıstırmek varken yenıden ts ruhunu ortaya cıakrcak olusumun onune enden gecılır neden satılır bu proje bırden bıre darduman edılır..trabzonsporun geleceğı 1461 i kimseye sattırmayacağız sıkıysa satın..

SIRADAKİ HABER

banner441