1461'in kaptanı Sercan'dan mesaj var

 Adanaspor maçı öncesinde taktik tahtasına yazılan, "Burası Trabzon buradan çıkış yok" sözüyle çekilen bir fotoğrafını kişisel sayfasına yükleyen Sercan Kaya, "Kazanacağımızı biliyorduk. Ama beklemediğimiz bir anda yediğimiz gol bocalamamıza neden oldu. İ

Spor 25.09.2012, 16:59
1461'in kaptanı Sercan'dan mesaj var

 

Adanaspor maçı öncesinde taktik tahtasına yazılan, "Burası Trabzon buradan çıkış yok" sözüyle çekilen bir fotoğrafını kişisel sayfasına yükleyen Sercan Kaya, "Kazanacağımızı biliyorduk.
 
Ama beklemediğimiz bir anda yediğimiz gol bocalamamıza neden oldu. İkinci yarıda toparlandık ve maça asıldık. Sonuçta galip geldiğimiz için çok mutluyuz" diye konuştu. 
 
AKÇAY: "ÖZGÜVENİMİZ ARTTI" 
Geriye düştükleri maçı kazanmalarının moral ve özgüvenlerini artırdığını belirten teknik direktör Mustafa Akçay ise şunları söyledi: 
 
"Genç bir takım olduğumuz için erken yediğimiz golden etkilendik ve bunu atlatmamız uzun sürdü. Ancak oyuncularımın gösterdiği kazanma azmi işlerini ne kadar sevdiklerinin göstergesiydi. Başarımızın arkasında yönetimsel çalışmaların da büyük katkısı var. Bu performansı ve direnci göstereceğimizi biliyorduk ama bu kadar puan toplayacağımızı tahmin etmemiştik. Bu takımın misyonu gereği oyuncu yetiştirmesi için bu ligde kalması lazımdı. Biz yine bu sözümüzü sürdürmek istiyoruz. Bu noktayı önemsiyoruz."
Yorumlar (3)
hakan karaoğlu 8 yıl önce
burası trabzon burdan çıkış ypok heygidi avni aker keşke bunu tüm futbolculr anlayabilse anlatılabilse o statın soyunma odalrına kolidorlara heryere yazrım bunu futbolculra asla ama asla burda maç kaybet yok bilincini aşılarım ama nerdee kım yapacak ...
tarık buğra 8 yıl önce
dun akşam kı fenerın karşısında 1461 takımımız olsaydı emınım galıbıyetle ayrılırdık.şenol güneşın beğenmeyerek oynatmadığı futbolcular ptt lıgınde dev takımlara kök söktürüyor.helal olsun
ALİ KIRKBİR 8 yıl önce
şımarmadan,rakibi hor görmeden tüm maçlara ciddiyetle bakarsak önümüzde kimse duramaz.ama bizim asıl hedefimiz TRABZONSPOR umuza oyuncu kazandırmak olduğunu unutmamak lazım.bunun bilincinde olursak daha başarılı oluruz diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@