1461 Trabzon'da sponsor sorunu

Oynadığı maçlarda ses getiren 1461 Trabzon'un sponsor sıkıntısı devam ediyor. Sahada gösterilen performansıyla izleyici ve takipci kitlesini katlayan 1461 Trabzon'a, sponsor teklifi gelmemesi kulüp yöneticilerini üzüyor. Şampiyon bu görüntüyü haketmiyor. 

1461 Trabzon'da sponsor sorunu
banner432

Oynadığı maçlarda ses getiren 1461 Trabzon'un sponsor sıkıntısı devam ediyor.

 

Sahada gösterilen performansıyla izleyici ve takipci kitlesini katlayan 1461 Trabzon'a, sponsor teklifi gelmemesi kulüp yöneticilerini üzüyor.

 

Şampiyon bu görüntüyü haketmiyor.

 

6666666666.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Chief
Chief - 7 yıl Önce

O kadar iş adamı şirket sahibi karadenizli var ama 1 tane sponsor yok. Elin takımı bulur biz bulamayız. Daha ne hallere düşecez. Basket takımı da sırf bu yüzden küme düştü zaten. Trabzonlular Trabzona gönül verenler nerede ? Cebinizi düşünmekten vazgeçin kefenin cebi yok...

zerox
zerox - 7 yıl Önce

denilen adamın üç istanbul şerefsiz kulübünden de ayrı ayrı kombineleri var TRABZONSPOR kombinesi yoktur ben daha ne diyeyim arkadaş zengin olup da destek vermeyenler düşünsün

L.şahin
L.şahin - 7 yıl Önce

Ağaoğlu olsun işte ama pardon onun daha önemli işleri var güzel kızlarla gezmek ve iyi arabalara binmek. Unutmuşum. 1461 trabzon çok önemli bir kulüp oldu artık ama sponsor bulunamaması gerçekten acı. nerede bizim zengin iş adamları merak ediyorum.

banner421