alexa metrics

banner536

1461 Trabzon öfkeli

1461 Trabzon’da Adanaspor karşında alınan yenilginin faturası karşılaşmanın orta hakemi Ali Palabıyık’a kesildi. Kayseri Erciyesspor’un ardından Adanaspor’a da boyun eğerek ligdeki düşüşünü devam ettiren Bordo-Mavili takımda teknik direktör Mustafa Akçay,

Spor 13.02.2013, 09:10
1461 Trabzon öfkeli

1461 Trabzon’da Adanaspor karşında alınan yenilginin faturası karşılaşmanın orta hakemi Ali Palabıyık’a kesildi. Kayseri Erciyesspor’un ardından Adanaspor’a da boyun eğerek ligdeki düşüşünü devam ettiren Bordo-Mavili takımda teknik direktör Mustafa Akçay, “Adanaspor’un coşkulu oynayacağını biliyorduk. Rakibimiz ofansif güçlü oyunculara sahip. Bizde deplasmanda oynamamıza rağmen oyunu dengede tutmaya çalıştık ve son 3 dakikaya kadar dengede tutarak devam ettik” dedi.

ADİL OLSUNLAR

Akçay, “Ancak meslek hayatım boyunca hiç dil uzatmadığım ve eleştiri yapmadığım bir müessesenin 8-9 maçtın bize şuursuzca baskısı ve bizim çocukların emeklerine yapılan saldırı bizi üzmekte. Kendi adıma değil onların emekleri adına saygı istiyorum hakem camiasından. Biz şampiyon olmayabiliriz ama bir onurlu bir mücadele yapıyoruz. Tanrı olmaya kalkışmaları oldukça üzücü. Onlardan beklenen tanrı olmaları değil adil olmalarıydı. Sadece tanrı olmaya kalkan hakemlere tanrı olmaları değil adil olmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum” diye konuştu.


Yorumlar (3)
ahmet mert 9 yıl önce
Her iki takımı da izliyorum. Bu hainlik A Takımına da oldu. Trabzonspor'un da en az 10 puanı çalındı. Biz takıma sahip çıkma yerine suçluyu bulup gönderdik ve kurtulduk. Artık şikeye gerek yok Türkiye'de. Çünkü hakemler maçları istediği gibi birinden alıp , diğer takıma verebiliyor. Kayseri maçında tam üç penaltı verilmedi. Rakibe kırmızılar çıkmadı. Futbolu yönetenler yazıklar olsun. Aynaya baksınlar.
yılmaz topal 9 yıl önce
önce cuvaldızı kendine batıracaksın. Konya maçından sonra takım top oynamıyor sadece mücadele etmeye çalışıyor. Rakipleri karşısında eziliyor çıt kırılıyor. orta sahan çok kötü kanatlar hiç çalışmıyor sadece direnmeye çalışıyorz. zaten bu gençlerden bundan sonra başarı beklemek hayal olur. Çünkü takımın beyni satıldı sağlık olsun.
YUSUF KAYA 9 yıl önce
sen şampiyonluğa giden kadrodan en iyi 2 elemanını ts li yabancı futbolculara para ödeyeceğimi yok borsa ödemesi yapacağım para yok mecburum diye satarsan 1461 böyle iki haftadır yenilir ve düşüşe geçer. ben de derim ki önceki aldığın paraları ne yaptın. yoksa ikitellideki çift gökdelene mi gömdün? torc-ba değl ki büzesin ağzımı. arkadaş herkes enayi değil, herkes benim gibi delikanlı deği. kimi korkudan kimi menfaatten susuyor. ben susmam kimseden menfaat gözlemiyorum....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@