vardallar

1461 Trabzon Bank Asya'yı istiyor

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta son haftalarda elde ettiği galibiyetlerle çıkış yakalayan Trabzonspor'un pilot takımı 1461 Trabzon, Bank Asya 1. Ligi'ne çıkmak istiyor.Teknik direktörlüğe sezon başında Mustafa Akçay'ı getirerek daha çok alt yapı ağırlıkl

Spor 11.12.2011, 15:23
1461 Trabzon Bank Asya'yı istiyor

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta son haftalarda elde ettiği galibiyetlerle çıkış yakalayan Trabzonspor'un pilot takımı 1461 Trabzon, Bank Asya 1. Ligi'ne çıkmak istiyor.

Teknik direktörlüğe sezon başında Mustafa Akçay'ı getirerek daha çok alt yapı ağırlıklı bir kadro kuran 1461 Trabzon'un Bank Asya'ya çıkmasının Trabzonspor adına önemli olduğunu söyleyen Trabzonsporlu yöneticiler, "Amacımız Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet edecek futbolcuları yetiştirmek.

Bu yüzden Bank Asya 1. Ligi oyuncuları kendisini geliştirme açısından çok önemli. Şu anda takımımız iyi gidiyor. Umarım böyle devam eder" diye konuştular.


Yorumlar (2)
malahta 10 yıl önce
Ben halen anlamış değilim bu kadar futbolla yatıp kalkan bir şehir ve her bir genci futbol aşığı, her biri ayrı yetenek, imkan var altyapı var saha var istek var ama buna rahmen alt yapıdan yetişen topçu yok. Ts den yetişen topçu başka takıma gidince değer kazanıyo ve boş yere yetişdirdiğin topçuya transfer parası veriyorsun.Sözün özü alt yapıdan topçu istiyoruz gökdenizler fatihler gelsin artık
Akoymali 10 yıl önce
1461 Trabzonun basarili olmasi gencler icin cok önemlidir. Böylece gelecegimiz olan genclerimize sahip cikilarak gelecege daha bir umutla bakmalari saglanmis olacaktir. Burada emegi gecen basta baskanlari Suat Sen olmak olmak üzere bütün ekibine basarilar dilerim. Basarilari bizleri cok mutlu etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@