alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

1. Lige şike bulaştı mı?

 Bank Asya 1. Lig'te ilk altı sıradaki takımların Süper Lig'e yükselme mücadelesinde önemli bir karşılaşma olan Kasımpaşaspor-Kayseri Erciyesspor karşılaşması öncesi, Kasımpaşaspor Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, rakiplerine teşvik primi gönderildiğini

Spor 29.04.2012, 12:42
1. Lige şike bulaştı mı?

 

Bank Asya 1. Lig'te ilk altı sıradaki takımların Süper Lig'e yükselme mücadelesinde önemli bir karşılaşma olan Kasımpaşaspor-Kayseri Erciyesspor karşılaşması öncesi, Kasımpaşaspor Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, rakiplerine teşvik primi gönderildiğini ileri sürdü. 

 

Kayseri Erciyesspor'un futbolcularına bu karşılaşma için 10ar milyon lira prim vaad ettiğini ancak lig boyunca böyle bir para vaad edemeyen takımın, kendi karşılaşmaları öncesi bu kadar yüksek meblağlardan bahsedebilmesini 'şike' yapılıyor olmasına bağlayan Sidal, elinde bu paraya dair belgeler olduğunu, parayı teşvik primi olarak Erciyesspor'a gönderen takımı da bildiğini ancak bu takımla ilgili belgesi olmadan konuşmayacağını söyledi. TFF'nin bu durumu araştırması gerektiğini sözlerine ekleyen Süha Sidal, olayın peşini bırakmayacağını ve şikeyi ortaya çıkaracağını söyledi.

 

Moderatör Serhat Ulueren'in soruları karşısında da geri adım atmayan Süha Sidal, yayıncı kuruluşun kendi maçlarını kasıtlı bir biçimde yayınlamadığını da belirterek yayından ayrıldı.


Yorumlar (12)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Kasımpaşa bu iddialardan sonra ölümüne oynamalı!
BordoMaviLife 10 yıl önce
Cezası yok ki? Yasak bişey değil ne şike ne teşvik. Kasımpaşa'da versin daha çok parayı alsın maçı. Ne gerek var şimdi böyle ortalığı karıştırmaya. Sn. Başbakanımızın takımı zaten Kasımpaşa desteği ordan alabilirler.
OnAir_TS 10 yıl önce
seni kim dinlerki, onca polis belgeli koca sike davasini benimsemiyorlar.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Türkiye'de artık futbol izlenmez!
akyazı 10 yıl önce
Kişilerle kurumları ayırmak lazım! Hem sahaya yansımış mı ki :)
ADIL 10 yıl önce
Futbolun Adaletinin -A- sı bile kalmamış.Adaletli futbol en büyük özlemimiz.
omorfo 10 yıl önce
elazığın teknik adamı bülent yollamıştır kesin :)))
mazmanoğlu 10 yıl önce
yollanabilir.hakkında yasakmı var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@