Trabzon'da başkanlar toplantısı

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, İl Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Dr. İrfan Coşkun, İl Başkan Yardımcısı, Parti sekreteri Galip Hacıoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi, Ali Kaan, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İ

Trabzon'da başkanlar toplantısı

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, İl Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Dr. İrfan Coşkun, İl Başkan Yardımcısı, Parti sekreteri Galip Hacıoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi, Ali Kaan, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İlçe ve Belde belediye başkanları katıldı.

Toplantıda mevcut gündemle ilgili belediye başkanlarıyla istişare yapıldı. Bunun yanı sıra Demokratik açılım konusu gündem gelerek yerelde bu konuda yapılması gereken çalışmalar ile ilgili belediye başkanlarının görüşü alındı. Toplantı Başbakanımızın hafta sonu bölgeye yapacağı ziyaret ile ilgili belediye başkanları ile istişare de bulunularak, Başbakanın proğramı hakkında belediye başkanlarına bilgi verildi.

Toplantı hakkında bilgi veren AK Parti Trabzon İl Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, toplantının çok faydalı geçtiğini belirterek şunları ifade etti.

“Rutin olarak belediye başkanlarımızla toplantılar gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarda yerel manada belediye başkanlarımızdan bilgi alarak istişare yapma fırsatımız oluyor. Birlikte gündemdeki konuları değerlendirip yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler