banner518

Erdoğan'dan flaş İstanbul açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'daki seçim ile ilgili "Bütünü usulsüz" dedi.

Siyaset 08.04.2019, 10:32 08.04.2019, 10:51
Erdoğan'dan flaş İstanbul açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısı'nı gerçekleştirmek üzere Rusya'ya gidiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kritik ziyaret öncesi Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle;

Biraz sonra Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısı'nı gerçekleştirmek üzere Moskova'ya hareket edeceğiz. İşbirliğimiz artarak güçlenerek devam ediyor. Bu toplantı sayın Putin ile yılbaşından itibaren 3. defa yüz yüze görüşeceğimiz bir buluşma olacaktır. Suriye başta olmak üzere bölgesel ve küresel gelişmeleri ele alacağız. Ekonomik ve ticari işbirliklerimizi nasıl arttırabileceğimizi nasıl geliştirebileceğimizi görüşeceğiz.

VİZE SERBESTİSİ

Vize serbestisi konusu da görüşmemizde yer alacak önemli bir başlık. Öncelikle tır şoförleri için acilen uygulamaya geçilmesi daha sonra da tüm vatandaşlarımızı kapsaması hedefimizdir. Alacağımız kararların ve anlaşmaların hayırlı olmasını temenni ediyorum.

SINIR ÖTESİ OPERASYON

Bütün hazırlıklarımız yapılmış durumda. Sınır boyunca her şeyimizle hazır konumdayız. O sır cümle aynen masadadır. Bir gece ansızın gelebiliriz. Baş başa görüşmemizde ele alacağımız bir konudur.

NETANYAHU'NUN AÇIKLAMALARI

Yaptığı her iş uluslararası hukuka aykırıdır. ABD'yi arkalarına alarak hep bu adımları atmışlardır. Amerika'nın dayatmasıyla bir kaç yer de bunlara uymuştur. BM ise buna uymamıştır. Aynı takım elbise ve kravatla çıkıp bu işi oldu bittiye getirmek istemektedirler. Ortadoğu'ya karanlık bire gelecek hazırlamaları kabul edilemez. Batı Şeria kesinlikle Filistinlilerin topraklarıdır.

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI

İstanbul'da usulsüzlükler bazı değil neredeyse bütünü usulsüz. Bundan sonraki süreç yargı sürecidir. Bu işin patronu da YSK'dır. Burada bizlerde örgütlü suçların yapıldığını tespit etmiş durumdayız. Belgelerimiz var, televizyon ve kamera tespitlerimiz var.

'KAZANDIM HAVASINA GİRMESİNE HAKKI YOK'

10 milyonu aşkın seçmenin olduğu İstanbul’da kimsenin 13-14 bin oyla kazandım havasına girmesine hakkı yok. İtiraz süreci biter çıkan netice başımızın üstüne.

Bu işin bir de sandıkta hırsızlık boyutu var. YSK'ya gidiş sandıktaki örgütlü müdahaleye karşıdır. Temennim odur ki en ideal şekilde noktayı koyarız.

'TEŞEKKÜRLER İSTANBUL' PANKARTLARI

Yasalara ters bir pankart asılmadıktan sonra kimsenin bir şey demeye hakkı yoktur. Önünde kariyerleri olan tipler bunu tartışıyor. Ya bir seçim geçilmiş. İstanbul halkına teşekkür etmekten daha doğal ne olabilir. Bay Kemal'de aynı şekilde yapabilir. Bunda bir mesele yok. YSK'nın koyacağı son noktaya kadar, bunların hiçbiri bizi rahatsız etmez.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (28)
hasan61 1 yıl önce
Allah aşkına yeter yaa.Ekrem İmamoğlu kazandı kabul et.açıklamnız neydi 1 oy fazla alan seçimi kazanır.böyle bir sistem.adam aldı 15 bin de fark attı sana.yeter bırakıp gidin yeter
Galafgalı 1 yıl önce
Asil usulsüz olan diplomasız bir kişinin sözünün kanun olması .!
? 1 yıl önce
hani artı bir yeterdi :))) 17 bini beğenmiyormusunuz....
Ahmet Rıza Güner 1 yıl önce
Sen %51 ile kazanırken iyiydi.
Seda can 1 yıl önce
Usulsüz kendisi
Gokhan61 1 yıl önce
kazanamadiginiz seçimi usulsüzlük var diyerek kazanmaya çalışmayın biraz vicdanlı olun
lazoğlu 1 yıl önce
he he
adnan 1 yıl önce
vaybe tum birimle akp ye bali nasil sahtekarlik olsun tek yapacak parti kaliyor oda akp kunpasi akp ve mhp birlikte hazirladi ve yonetti kaybedince zaten yaptiklarini sundular
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@