Yeniden "Düğün ya da davul!"

Haşmet Zeybek'in yazdığı, Volkan Özgömeç'in yönettiği oyunda Halil Ayan, Fatih Dokgöz, Fatih Topçuoğlu, Ersan Utku Ölmez, Birkan Görgün, Elif Şeker Saka, Sinem Şahin, Aslı Artuk Şener, Başak Anat, Duygu Dokgöz ve Aynur Yılmaz rol alıyor. Fukara evliliğini

Kültür/sanat 06.11.2008, 10:48
Yeniden

Haşmet Zeybek'in yazdığı, Volkan Özgömeç'in yönettiği oyunda Halil Ayan, Fatih Dokgöz, Fatih Topçuoğlu, Ersan Utku Ölmez, Birkan Görgün, Elif Şeker Saka, Sinem Şahin, Aslı Artuk Şener, Başak Anat, Duygu Dokgöz ve Aynur Yılmaz rol alıyor.

Fukara evliliğinin ''düzene karşı'', para evliliğinin ise ''düzene uygun'' olduğunu gösteren oyunun dekorunu Sentel Çetiner ve Ali Göktaş, kostümlerini ise Gülümser Erigür hazırladı.

TDT'nin geçen sezon başarıyla sahnelediği oyun, izleyiciden gelen istek üzerine bugünden itibaren 16 Kasıma kadar perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Atapark Haluk Ongan Sahnesi'nde izleyicisiyle buluşacak.
''Efes Pilsen Blues Festivali 19'' kapsamında, Blues müziğinin efsane isimleri, 12 Kasımda Trabzon'da Zorlu Grand Otel'de hayranlarıyla buluşacak.

Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde, Trabzon Şehir Tiyatrosunca ''Zamazingo'' adlı oyun, 8 Kasım Cumartesi günü sahnelenecek.
Aynı merkezde, eski Futbol Federasyonu Başkanı merhum Hasan Doğan anısına düzenlenen ''Milli Gurur Milli Forma 1923-2008'' sergisi, 12 Kasım Çarşamba günü ziyarete açılacak. Sergi, 15 Kasıma kadar gezilebilecek.
Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde, Karadeniz Plastik Sanatlar Derneğine ait resim sergisi 8 Kasımda sona erecek.

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nde, fotoğraf sanatçısı Ateş Akkor tarafından özel teknikler kullanılarak renklendirilen ve büyütülen Atatürk fotoğraflarının yer aldığı ''Yaşamın İçinden Cumhuriyet ve Atatürk'' fotoğraf sergisi, 11 Kasıma kadar ziyaret edilebilir.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@