enbüyük

kebir

Volkan konak için üzücü haber

İz­mi­r’­de ya­şa­yan an­ne­si Şeh­ri­ban Yıl­dı­rı­m’­ın ra­hat­sız­lı­ğı yü­zün­den bir aya­ğı İz­mi­r’­de olan Se­zen Ak­su gi­bi Ku­ze­yin oğ­lu Vol­kan Ko­na­k da an­ne­si Say­nur Ko­na­k’­ın has­ta­lı­ğı yü­zün­den üzün­tü­lü  gün­ler­den ge­çi­yor.

Volkan konak için üzücü haber

İz­mi­r’­de ya­şa­yan an­ne­si Şeh­ri­ban Yıl­dı­rı­m’­ın ra­hat­sız­lı­ğı yü­zün­den bir aya­ğı İz­mi­r’­de olan Se­zen Ak­su gi­bi Ku­ze­yin oğ­lu Vol­kan Ko­na­k da an­ne­si Say­nur Ko­na­k’­ın has­ta­lı­ğı yü­zün­den üzün­tü­lü  gün­ler­den ge­çi­yor. Sık sık Trab­zo­n’­a gi­de­rek an­ne­si­ni zi­ya­ret et­ti­ği­ni söy­le­yen ün­lü sa­nat­çı. “An­nem felç ge­çir­di. Hep te­tik­te­yiz. Bu sa­at­ten son­ra dü­zel­me­si pek müm­kün de­ğil ama an­ne­min göz­le­ri bak­sın ye­ter. O göz­le­ri açık tut­ma­ya ça­lı­şı­yo­rum” di­ye ko­nuş­tu.
 
CEP TE­LE­FO­NU DUY­GU­SUZ BİR ALET
 
Trab­zon Maç­ka­’da­ki yay­la evi­ne git­ti­ğin­de hu­zu­ru ya­ka­la­dı­ğı­nı ifa­de eden Ko­nak, cep te­le­fo­nu kul­lan­ma­yı da bı­rak­tı­ğı­nı açık­la­dı. Ün­lü sa­nat­çı, “Cep te­le­fo­nu duy­gu­suz bir alet. Be­ni çok yor­du­ğu­nu dü­şün­dü­ğüm için kul­lan­ma­yı bı­rak­tım. Cep te­le­fo­num ol­ma­dan ha­fif­le­di­ği­mi his­se­di­yo­ru­m”  de­di.
 
Sezen Aksu annesinin hayatını kaleme alacak
 
Se­zen Ak­su  da 90 ya­şın­da­ki an­ne­si Şeh­ri­ban Yıl­dı­rı­m’­ın ra­hat­sız­lı­ğı se­be­biy­le zor gün­ler ge­çi­ri­yor. Ak­su sık sık İz­mi­r’­de ya­şa­yan an­ne­si­nin ya­nı­na gi­di­yor. Mi­nik Ser­çe bir kon­se­rin­de an­ne­si­nin ha­ya­tı­nı ya­zıp ki­tap ya­pa­ca­ğı­nı söy­le­di.  

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.