7m


7m

hyundai

TRT'de CMYLMZ rekor kıracak

TRT, Genel Müdürü İbrahim Şahin'in Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı döneminde görev alanına giren Türk Telekom yetkilileri ile kurduğu iyi ilişkiler sonucunda, gösterinin yayın hakkı hiçbir ücret ödemeden aldı. Daha önce hiçbir televizyon kanalında yayınl

Kültür/sanat 25.09.2008, 09:22
TRT'de CMYLMZ rekor kıracak
TRT, Genel Müdürü İbrahim Şahin'in Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı döneminde görev alanına giren Türk Telekom yetkilileri ile kurduğu iyi ilişkiler sonucunda, gösterinin yayın hakkı hiçbir ücret ödemeden aldı.

Daha önce hiçbir televizyon kanalında yayınlanmayan gösterilerin ilk bölümü TRT 1'de bayram gecesi 22.10'da ekrana gelecek. İkinci bölüm ise bayramın ikinci gününde yine aynı saatte seyirci ile buluşacak. Her bir bölüm 65 dakika sürecek. TRT, bayramın üçüncü günü aynı saatte ise son dönemin dikkat çeken Türk filmlerinden 'İnşaat'ı yayınlayacak.

Cem Yılmaz'ın son gösterilerini Ramazan Bayramı'nın en önemli kozu olarak gördüklerini söyleyen TRT yetkilileri, programın geçtiğimiz yılbaşında Tarkan'ın TRT'deki konseri kadar ses getireceğini düşünüyor. CMYLMZ gösterisinin özellikle gençlerin dikkatini yeniden TRT'ye yönlendireceğine inandıklarını aktaran yetkililer, bayramda seyircilerin usta komedyenin esprileriyle eğlenmelerini istedikleri için bu çalışmayı yaptıklarını belirtiyorlar.

Bayram namazı canlı verilecek

TRT 1'in önceki yılların bayram ekranlarına göre yayın akışı da değişiklik gösteriyor. Kanalda bayram namazı canlı olarak yayınlanacak. Ardından da 'Bayramlık' adı ile 5'er dakikadan oluşan 5 bölümlük küçük dramalar ekrana gelecek.

Yorumlar (2)
karsiyanlal 14 yıl önce
bana göre bu ülkedeki tv lerde ve tv aracılığıyla ekmek kazanan herkesin trt ye bir vefa borcu var ve bence ödenmeli
burak 14 yıl önce
arkadaş sana katılıyorum bence de hepsının trt ye vefa borcu var ve bunun karşılının öden mesı lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@