Trabzon'da benden komikler var

Şovmen Cem Yılmaz, yıllar önce Trabzon'da sahneye çıktıktan sonra bir daha Karadeniz'e gitmediğini belirterek, orada kendisinden daha komik kişiler olduğunu söyledi. NTVSpor kanalında ekrana gelen Rıdvan Dilmen ile Fuat Akdağ'ın futbol sohbeti yaptıkları

Kültür/sanat 29.11.2008, 22:25
Trabzon'da benden komikler var
Şovmen Cem Yılmaz, yıllar önce Trabzon'da sahneye çıktıktan sonra bir daha Karadeniz'e gitmediğini belirterek, orada kendisinden daha komik kişiler olduğunu söyledi.

NTVSpor kanalında ekrana gelen Rıdvan Dilmen ile Fuat Akdağ'ın futbol sohbeti yaptıkları 'Not Defteri' programının konuğu şovmen Cem Yılmaz olunca esprilerde havada uçuştu.

Bugüne kadar Türkiye'nin bir çok yerinde gösteriler sergileyen Cem Yılmaz, Karadeniz'e ise bir kez gidebildiğini belirtti.

Cem Yılmaz, Karadeniz'de kendisinden çok daha komik insanlar olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Yıllar önce Trabzon'da sahneye çıktım. İzleyenlerden bir tanesi ikinci sırada. Kulağında böyle walkman kulaklığı. Canlı olarak oradayım, ne dinliyor olabilir? İlgimi çekti, 'Ne yapıyorsun?' dedim. 'Bir dakika penaltı atılıyor' dedi. O gün bugün bir daha da gitmedim. Turne bir kere yapabildim, baktım komedyene ihtiyaç yok bir daha gitmedim. 'Niçin gitmiyorum'un karşılığı, benden daha komik insanlar var, onun için. Gittim bir iki fıkrada da oynadım, canlı olarak fıkrada oynadım ben orada. Yıllar sonra anlatılacak herhalde."
Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
builder 13 yıl önce
orda biras kıl oldum cem yılmaza dalga geçti ama adamın işi o bizimde millet adama prim veriyo..burdaki gösterisinde onu değilde maçı dinleyen çocuk olayıda bombaydı ayrıca..
torik 13 yıl önce
bunlar toplumun işe yaramaz asalak canlıları...bizim halkımıza yazıklar...
politali 13 yıl önce
komik komik ama karadeniz kıvrak zekaya sahip onu vurguluyor eğlenirken maçıda kaçırmıyor.hem sov izleyip hem maçı takip ediyor adam ve bunu anlatarak kendini spirili yapıyor ona bu imkanı yine bizler veriyoz.bu güzel bişey.
TRABZON 13 yıl önce
Şakayıda patlatmış kulaklıklı çocuk helal çoçuğa tınlamamış bile cemi :))) trabzon yüzde yüz penaltı kaçırmıştır dünki maçtaki gibi o zamanda.:))
kalecikli 13 yıl önce
ya ben anlamıyorum dışarıdan bakıldığında karadeniz milleti olarak çok mu saf görünüyoruz ya da iyi niyetli olmamızdan dolayı istismara mı uğruyoruz.Filmler de aptal rolleri karadenizlilere verilir zaten şilveleri de düzgün konuşamazlar.Keza cem yılmazın dediği gibi benden daha komikleri var TRABZON da yani bunu iyi mi yoksa kötü niyetlimi dediğini bilemem,konuşması sırasındaki üslüba bağlı ama bana ineleyici lafmış gibi geldi...
cevahiroğlu 13 yıl önce
trabzonlu herkezden daha çok

hocadır

komikdir

ve

ciddidir

gerekirse tek başına idam kararıda verir seni kimse tınlamaz karadenizde cem yılmaz o zmaanki penaltıyı dinleyen arkadaş gibi.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@