7m


7m

hyundai

Eski milli futbolcu stand-up yaptı

Eski Milli Futbolcu Reşat Yılmaz, stand-up gösterisinde anlattığı futbolculuk dönemindeki komik anılar ile seyirciyi gülme krizine soktu.Adanaspor'da gösterdiği başarı futbolu ile milli takıma kadar yükselen Reşat Yılmaz, yaşadığı ilginç anları stand-up g

Kültür/sanat 01.09.2015, 09:44
Eski milli futbolcu stand-up yaptı

Eski Milli Futbolcu Reşat Yılmaz, stand-up gösterisinde anlattığı futbolculuk dönemindeki komik anılar ile seyirciyi gülme krizine soktu.

Adanaspor'da gösterdiği başarı futbolu ile milli takıma kadar yükselen Reşat Yılmaz, yaşadığı ilginç anları stand-up gösterisinde seyirci ile paylaştı. Tiyatro ve sinema oyuncusu Ergün Özfırıncı'nın oyuncu koçluğunu yaptığı gösteride Yılmaz, birbirinden komik anılar ile izleyenleri kahkahaya boğdu. Sahalarda gösterdiği başarıyı sahneye de yansıtan Yılmaz, seyirciden büyük alkış topladı. Eski futbolcu ve çok sayıda seyircinin izlediği gösteri yaklaşık 2 saat sürdü.

"FUTBOLUN MAGAZİNSEL TARAFINA DEĞİNDİK"

Futbolun magazinsel tarafına değindiğini kaydeden Reşat Yılmaz, "Radyo programlarımda futbol anılarımdan bahsederdim, bu da dinleyicilerin çok dikkatini çekiyordu. Dinleyiciler de mesaj atarak sürekli eski anılarımı anlatmamı istiyordu. Onun da biraz baskısı oldu. Türkiye'de futbolcular kaset yaptı, filmde oynadı ama hiçbir eski milli futbolcu stand-up yapmamıştı. Biz de bir ilki yapalım dedik ve böyle bir şeye karar verdik. Benim futbol oynadığım dönemden milli takımdan ve Adanaspor'da yaşadığımız komik anıları paylaştım" dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@