Dur! Trabzon penaltı atıyor!

Onlar, tiyatroda elma soyan, çekirdek yiyen, telefonla konuşan seyirci istemiyor. İPEK TUZCUOĞLU: CEP TELEFONLARI'Al Yazmalım Selvi Boylum'u oynarken biz de cep telefonu mağduru olmuştuk. Sahne değişimi sırasında ışık söner. Seyircilerin olduğu yer aydınl

Kültür/sanat 24.12.2008, 09:00 10.09.2018, 12:33
Dur! Trabzon penaltı atıyor!

Onlar, tiyatroda elma soyan, çekirdek yiyen, telefonla konuşan seyirci istemiyor.

İPEK TUZCUOĞLU: CEP TELEFONLARI

'Al Yazmalım Selvi Boylum'u oynarken biz de cep telefonu mağduru olmuştuk. Sahne değişimi sırasında ışık söner. Seyircilerin olduğu yer aydınlıktır. Biz onları görürüz ama onlar bizi göremez. İzleyiciler cep telefonlarına saldırıyorlardı. Bir uğultu konsantremiz gitti. Cep telefonları bıkkınlık getiriyor. 

GENCAY GÜRÜN:  ÇEKİRDEK VE LEBLEBİ

Cihan Ünal bir keresinde bana bu tip bir olay anlatmıştı. Bir oyununda ön sırada oturan bir adam resmen çekirdek ve leblebi yiyormuş. Cihan Ünal o adamı görmüş, elindeki çekirdek paketini almış, dışarı çıkarmış ve oyununa öyle devam etmiş.

ALİ POYRAZOĞLU: UYGUNSUZ HAREKETLER

Dünyanın her tarafındaki tiyatrolarda bu tip uygunsuz hareketler yapan insanlar çıkar. Sonuçta herkesin tiyatroya gitme hakkı var. Gide gele onlar da tiyatro adabına alışır. Benim de başıma geliyor.

CEM YILMAZ: RADYODAN MAÇ

Trabzon'da gösteri yapıyorum. Komik bir şey söyleyince herkes birden kahkahayı patlatıyor. Ancak, salondaki seyircilerden birisi hiç tepki vermiyor. Dikkatlice bakınca kulaklığını fark ettim, yanına gittim. "Ne yapıyorsun?" diye sordum. "Sus abi" dedi, "Trabzonspor penaltı atıyor." Meğer vatandaş radyodan maç dinliyormuş.

KAYRA ŞENOCAK: FERHAT GÜZEL'İ KOVDUM

Adap bilmeyen tiyatro seyircileriyle çok sık karşılaşıyoruz. Bir bakıma onlar tiyatro magandaları sayılır. Kadının bir tanesi, bir oyunumuzun esaslı bir yerinde çocuğuna elma soymaya başlamıştı. Oyunu durdurdum ama o hiç istifini bozmadı, elmayı soydu, kızına bir güzel yedirdi. Bir keresinde de Ferhat Güzel, oyunumuza geldi. Telefonu çaldı ve avaz avaz konuşmaya başladı. Onu salondan kovdum.

Yorumlar (7)
_cigdem_ 12 yıl önce
Tiyotradan umduğunu bulamamış ki, maç dinlemeye başlamış :) Hemen salondan çıkmayarak nezaketliliğinden de ödün vermemiş işte :) Çaktırmadan ( srıf saygısızlık olmasın diye ) maç dinlemeye başlamış... Bu arada penaltı ne oldu acaba ?! Ben de merak ettim şimdi...
lostbumerang 12 yıl önce
sanmam penaltının gol olduğunu atamıyoki bizimkiler o morallede zaten daha gülememiştir bizim eleman :)
yoco 12 yıl önce
penaltıdan sora belki güşmüşştür xDDTiyatrocularımıza inceden laf söylemeyin lütfen..

Sanatı severiz sayarız.. x)
yoco 12 yıl önce
O ZAMANLAR PENALTI YI Umut mu kullanıyodu ki kacıralım..HAMİ MİZ VARDI MANDIRA HAMİ..

FÜZECİ HAMİ.. BOMBACI HAMİ..

F16 HAMİ..

Penaltı kullanılıyor Hami YALı dan geliyor..

Taraftar hami koşarken seviniyoRRR =)

Taraftar Tellerde oluyor.. O zaman ben kücüktüm..

Hami topa kosardı millet demir tellere :D:D:D
mudokaptan 12 yıl önce
son olarakda bursa macında yine hakem kurbanı olduk. nedir bizim hakemlerden cektiğimiz. ama belli cekemiyorlar trabzonu
mudokaptan 12 yıl önce
trabzonun iyi bir golcüye ihtiyacı var ben bilmiyorum ki bu takımda ki golcüler ne ise yararlar...
mudokaptan 12 yıl önce
önceden şotaların hamilerin abdullahların elinde olan bu takım simdi nereye kadar geldi ne olacak bu trabzonun hali...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@