alexa metrics

banner560

banner572

Zokora suskunluğunu bozdu

 Emre Belözoğlu'nun elini sıkmadığı ve maç sırasında sert bir faul yaptığı gerekçesiyle ağır eleştirilere maruz kalan Didier Zokora, suskunluğunu bozdu.Fildişili futbolcu, "Toplumun önüne atılıp cezalandırılmak istenen benim. Bu çok garibime gidiyor" diye

Gündem 10.05.2012, 09:38
Zokora suskunluğunu bozdu

 

Emre Belözoğlu'nun elini sıkmadığı ve maç sırasında sert bir faul yaptığı gerekçesiyle ağır eleştirilere maruz kalan Didier Zokora, suskunluğunu bozdu.

Fildişili futbolcu, "Toplumun önüne atılıp cezalandırılmak istenen benim. Bu çok garibime gidiyor" diye konuştu. 

Basını eleştiren Zokora, "Yaptığım hareket sert olabilir ama bu çoğu maçta defalarca yaşanmış bir şey. Ama Türk basını tekmeyi, ırkçılıktan daha kötü bir şeymiş gibi gösteriyor. Sporla ilgisi olmayan köşe yazarları bile Emre'yi haklı, beni suçlu gösteriyor" dedi.


Yorumlar (17)
murat toygar 10 yıl önce
Zokora ya Fener basınının medyaya egemen olduğunu,kanunların Fener e göre düzenlendiği,ahlak ve adalet in gözardı edildiği bu ülkede,değerlendirmelerini buna göre yapması gerektiğini anlatmalı.Aynı basın mesela Trabzon lu bir oyuncu fenerli Sow a böyle bir davranışta bulunsaydı, ne olurdu dersiniz.
AHMED KARAKAYA 10 yıl önce
Bunlara alış oenomaus,onlar fenerin yazarları,sen bizimsin.
GezegeN 10 yıl önce
zokora bizim dili ülkemizi bilmez ama adam anlıyor vede mantıkla işi akılcı bi şekilde kavrıyor vede çok iyi kavrıyor gel görki bizim türkler bazı kuş beyinliler bunu anlayacak kapasitesi yok. BÜYÜKSÜN ZOKORA. seni insanlıkla suçlayan, insanlığı iştirak edemeyen Adiler UTANSIN
delitay 10 yıl önce
zokora ülkemizden ahlaksızlık üzerine öğreneceğin daha çook şey var
OnAir_TS 10 yıl önce
zokora ben ülkem adina senden özür diliyorum, bunlar yeni birsey degil, bizim ülkemiz maalesef böyle geldi böyle gidecek. güclü olan sürekli söz sahibi olacak. keske seni anlayabilme sansimiz olsaydi. AMA SUNU BILMENI ISTERIZ, SEN TRABZON ICIN COK DEGERLISIN BIZLER SENI COK SEVIYORUZ.
ZEKI 10 yıl önce
sana suclusun diyenlerin halleri ortada türk futbolunun icine etmişler.. sucsuzun haksız oldugu suclunun haklı oldugu bir ortamın icindesin...takma kafana sen adamsın...
bombesin 10 yıl önce
Zokora o tekmeyi atacak kadar zenci dediğimizde yada milletin anasına avradına küfür edecek kadar zenci dediğimizde de ırçılık mı yapmış olacaz..Bu davranışı sergileyenlerin isimlerinin önüne bu topraklarda pislik sıfatı getirilir, sıfatın hangi rengi tanımladığının hiçbir anlam ve önemi olamaz.
ndogru 10 yıl önce
Bu ülkeden her türlü insan çıkar da siyah beyaz ayrımcısı çıkmaz , Zokora bundan emin olsun . Emre bile böyle bir duyguya sahip değildir , Zokorayı kızdırmak için söylemiştir , ayıp etmiştir ,cezasını çekmelidir ama durum böyledir.Türk insanının tarihinde ,bilincinde böyle bir durum söz konusu değildir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@