alexa metrics

banner560

banner572

Zehir tacirlerine şafak baskını

İstanbul narkotik polisi, sabah saatlerinde Beyoğlu’nda uyuşturucu satıcılarına yönelik bir dizi operasyon düzenledi.24 ayrı adreste Özel Harekat polisi ve Çevik Kuvvet timlerinin desteği ile gerçekleştirilen operasyonda piyasaya uyuşturucu temin eden bir

Gündem 10.05.2012, 10:20
Zehir tacirlerine şafak baskını

İstanbul narkotik polisi, sabah saatlerinde Beyoğlu’nda uyuşturucu satıcılarına yönelik bir dizi operasyon düzenledi.

24 ayrı adreste Özel Harekat polisi ve Çevik Kuvvet timlerinin desteği ile gerçekleştirilen operasyonda piyasaya uyuşturucu temin eden biri taze bebekli 19 kadın ve 32 erkek şahıs olmak üzere toplam 51 zanlının gözaltına alındığı bildirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat timleri ile Çevik Kuvvet polisi eşliğinde Beyoğlu Hacıhüsrev Mahallesinde biri dizi operasyon düzenledi. Bölgede 24 ayrı adrese giren polisler, dedektör köpeklerin yardımıyla arama yaptı. Bir evde ruhsatsız silah ile birlikte uyuşturucu ele geçirilirken, doğu ve güneydoğudan uyuşturucu temin edip İstanbul piyasasına satış yapan 19’u bayan toplam 51 zanlı üzerine operasyon gerçekleştirildi.

Gözaltına alınan satıcı bayanlardan birinin yaşı dolmamış bebeğiyle gözaltına alınması dikkat çekti.Gözaltına alınan çok sayıda şüpheli, emniyete götürülerek sorguya alındı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@