7m

7m

hyundai

Yine bir HDP’li vekil terörist cenazesi taşıdı

Tunceli'de karakola saldırırken öldürülen teröristlerin cenazeleri, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Tunceli Milletvekili Alican Önlü ve yanındakiler tarafından sedyeye taşındı.Tunceli merkez Moğultay Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Şehit

Gündem 04.09.2015, 16:53
Yine bir HDP’li vekil terörist cenazesi taşıdı

Tunceli'de karakola saldırırken öldürülen teröristlerin cenazeleri, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Tunceli Milletvekili Alican Önlü ve yanındakiler tarafından sedyeye taşındı.

Tunceli merkez Moğultay Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Şehit Nahit Bulut Polis Karakolu'na PKK'lı bir grup tarafından saldırı düzenlenmiş ve çıkan çatışmada 2 terörist etkisiz hale getirilmişti. 1 polisin şehit, 1 polis ile 1 vatandaşın da yaralandığı çatışma sonrasında HDP'li Alican Önlü ve beraberindeki heyet karakol önüne gelerek teröristleri sedyeye taşıdı. HDP'li Önlü ve yanındakiler 112 acil servis ekiplerine yardım ederek teröristleri sedye ile ambulansa kadar götürdü.


Yorumlar (1)
ozgur ata 7 yıl önce
meclisteki hainler terorist cenazesi tasimaktan baska is yapmaya zaman bulamayacaklar, cunku askerimiz ve polisimiz sizlerin utopyalarina izin vermeyecek!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@